מאוויס צ'יבוטה יפתח בהליך לקבלת אזרחות

חלוץ כפ"ס יתחתן עם בת זוגו הישראלית. שקוורץ ופאפאדופולוס שבו לאימונים

עינת הירש
עינת הירש  08.03.16 - 16:17
אוהב את ישראל. צ'יבוטה
אוהב את ישראל. צ'יבוטה
תחילת כתבה

אחרי ה-5:0 הכואב למכבי תל אביב, הפועל כפר סבא שבה היום (שלישי) להתאמן, כשבקבוצה מנסים להשאיר את ה"חווייה" מבלומפילד מאחור. שרון מימר ניסה לעודד את שחקניו: "ספגנו מכה קשה, אבל אתם חייבים להתעשת ומהר. היינו רכים, עכשיו זה הזמן לתקן ולהשתפר לקראת הפלייאוף. אני רוצה לראות אתכם מגיעים עם אנרגיות אחרות מול הפועל ת"א".

מאוויס צ'יבוטה, שמושאל לכפ"ס ממכבי ת"א, הבהיר על רצונו להישאר בישראל. כעת, הקונגלוזי יפתח בהליך לקבלת אזרחות, מאחר והוא מתכוון להתחתן עם חברתו הישראלית, קרולינה. הפעולה תאפשר לו לייצג את הנבחרת, כשבנוסף, הוא דובר עברית וסיפר על אהבתו למדינה.

צ'יבוטה חי בישראל מגיל 15, כשמאז שהושאל לכפ"ס, תפס את מקומו בהרכב של הקבוצה והבקיע ארבעה שערים. גם בשלוש העונות הבאות הוא יהיה שייך למכבי ת"א.

הפלייאוף התחתון יצא לדרך רק בסוף השבוע הבא ושחקני כפ"ס יהנו מארבעה ימי חופש. מי ששב להתאמן אחרי מספר שבועות הוא דינו שקוורץ, שהחלים מפציעה, וכמוהו גם יאניס פאפאדופולוס. הוגו לופס נטש את האימון לאחר שנפגע, כשגם דודו ביטון, שמחלים ממתיחה במפשעה, לא התאמן. רז כהן שוהה עם הנבחרת הצעירה. ביום חמישי יערכו הירוקים משחק אימון נגד הפועל רמת השרון.