פלקוצ'נקו: אני מאמין שהפועל חיפה תישאר

הקשר: "זה מועדון שלא אמור לרדת". רואש חזר לאימונים אחרי הפציעה

תומר לוי
תומר לוי  28.04.16 - 15:22
פלקוצ'נקו עם ילדי שער שוויון (צילום: שער שוויון)
פלקוצ'נקו עם ילדי שער שוויון (צילום: שער שוויון)
תחילת כתבה

אחרי היעדרות של חודשיים וחצי בעקבות קרע ברצועות כף הרגל, אושרי רואש חזר להתאמן. הבלם עשוי להיות בסגל למשחק החשוב מול הפועל תל אביב (20:00) בבלומפילד בשבת, אבל בקבוצה לא ירצו לסכנו ולא ברור אם הוא ישותף.

פנים חדשות-ישנות נוספות באימון היו של אמיר אבו ניל, ששוב שם את בגדי האימון לאחר שסיים את ההשעיה. ברונו פיניירו החולה ודור מלול הפצוע נעדרו. יוסי דורה צפוי להחליף את דימיטרי באגה המוצהב בהרכב. שחקן בקבוצה אמר לקראת שבת: "אחרי החידונים וארוחות הגיבוש שסידר לנו יואב כץ, אנחנו צריכים להביא משהו אקסטרה כדי לנסות ולברוח מהתחתית".

שלושה מחזורים לסיום מדורגת הפועל חיפה במקום ה-12, אחד מעל לקו האדום, עם 32 נקודות כאשר רק הפרש שערים טוב יותר מפריד בינה לבין הפועל עכו. מעליה גם עירוני קרית שמונה (32 נקודות) והפועל כפר סבא (33 נקודות) מסובכות.

בנושא אחר, שחקן הקבוצה, מקסים פלקוצ'נקו, הגיע היום (חמישי)  לטורניר של מחוז כרמל בתכנית "שער שוויון" שהתקיים במגרש האימונים קריית חיים. התכנית הכוללת אימוני כדורגל מקצועיים לצד מרכזי למידה לתגבור לימודי והקניית ערכים, וכמובן טורנירים מחוזיים חודשיים.

פלקוצ'נקו התייחס למצבה של הקבוצה בתחתית: "אני מאמין שבעזרת השם נישאר בליגה, מאמין בצוות המקצועי ובשחקנים. אני גם חושב שהפועל חיפה זה מועדון שלא אמור לרדת ליגה. אנחנו מועדון גדול ויש לנו שחקנים מצוינים".