סירושטיין חתם בבני יהודה. טרבוטיץ' בדרך

הקשר הקרואטי מתקרב, סירושטיין התאמן למרות שעדיין לא חתם. ברק אברמוב: "רוצה לראות כדורגל שמח ולהנות"

רועי זריהן  12.07.16 - 16:21
דינקו טרבוטיץ'. בדרך לבני יהודה (getty)
דינקו טרבוטיץ'. בדרך לבני יהודה (getty)
תחילת כתבה

אחרי שכבר הספיק להתאמן עם הקבוצה, מיקי סירושטיין חתם היום (שלישי) באופן רשמי על החוזה שלו לשנתיים בבני יהודה. השחקן בן ה- 27, שיודע לשחק גם כבלם וגם כקשר אחורי, מגיע אחרי ארבע עונות במ.ס אשדוד.

עם שבעה שחקני רכש הקיץ, ברק אברמוב מתחיל להיות שלם עם הסגל שנבנה במועדון וכרגע הכוונה היא לצרף עוד 2-3 שחקנים לכל היותר. אחד מהם יהיה ככל הנראה דינקו טרבוטיץ'. כפי שכבר פרסמנו, רוב הפרטים מול הקשר הקרואטי כבר סוכמו ובשכונה מקווים להשלים את העסקה כבר ביממה הקרובה.

אתמול הבעלים התארח באולפן "מתחממים" והתייחס לתחילתו של עידן חדש בבני יהודה: "קיבלתי מחלקת נוער מרוסקת. ללא יושב ראש, בלי מנהל מקצועי, מאמנים שבקושי רוצים לאמן בקבוצה הזו ובנינו שדרת ניהול חדשה ואיכותית מאפס תוך חודש וחצי. אנחנו רוצים שתהיה קבוצה טובה, שיהיה כיף לראות אותנו. אני רוצה לראות כדורגל שמח".

"הראשון שישבתי איתו היה יוסי מזרחי", הוא סיפר. "חשבתי להמשיך איתו, אבל אז קיבלתי החלטה שאני רוצה משהו שונה. האווירה בקבוצה לא הייתה טובה, וזה לא קשור למאמן. האגודה הייתה במצב לא טוב ורצינו לעשות שינוי". על הרכש: "השחקנים הגדולים רוצים כרגע להגיע לקבוצות הגדולות. עשינו מאמצים, אבל זה לא הלך. כרגע זה הסגל שלנו ואליו נצרף עוד חיזוק נקודתי".

על הפרידה הכואבת מפדרו גלבאן: "לפני שאריק בנאדו מונה למאמן, החלטתי שהוא ימשיך אצלנו. הגשתי לו הצעה עם שכר כמו שהוא הרוויח לעונה אחת, הוא דרש לשלוש שנים ובשכר כפול". על האוהדים הוא אמר: "הקהל רוצה את האהדה של הקבוצה חזרה, אני יוכל להגיד שבשוטף אני משתף את הקהל. יש פתיחות היום, אני הולך לקראתם לגבי הנושא הכספי של מנויים והתחשבנו בהם".