הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שדרוג בלומפילד ייצא לדרך ביום שני הקרוב

בתכנון: הגדלת מקומות הישיבה, חדרי הלבשה משודרגים ואזור VIP

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  04.08.16 - 18:28
צפוי להיות מוכן בתוך שנתיים (מנספלד קהת אדריכלים)
צפוי להיות מוכן בתוך שנתיים (מנספלד קהת אדריכלים)
יוצאים לדרך. ביום שני הקרוב בשעה 09:00 יחלו עבודות ההריסה של אצטדיון בלומפילד לקראת השדרוג. ההריסה, שצפויה להימשך כחודש, תהיה בחלקו החיצוני של האצטדיון ולאחריה יחל בהדרגה תהליך שיקום המבנה הקיים ושדרוגו.

במסגרת השדרוג הנחה ראש עיריית תל אביב-יפו, רון חולדאי, להגדיל את מספר מקומות הישיבה באצטדיון ל-29,000. התכנון החדש, ישמר את המאפיינים הייחודיים של האצטדיון, הכוללים את היציעים הבנויים בטכניקה מיוחדת שתורמת לאווירה, כמו גם הקרבה לכר הדשא. רוב היציעים הקיימים ישופצו ויישארו על כנם, כאשר ייבנו שטחים חדשים מתחת ליציעים וייבנו מבנים נוספים כחלק מהיציע המערבי והיציע המזרחי.

השדרוג יעמיד את האצטדיון בסטנדרטים המעודכנים של אופ"א שיאפשר קיום משחקים בינלאומיים הן של נבחרת ישראל והן במפעלים האירופאיים. לרווחת הצופים, יותקנו מספר רב של תאי שירותים, אמצעי הנגשה לנכים, מערכות הסעדה שונות ומועדוני מנויים ל-VIP. כמו כן, התכנון כולל שיפור זוויות הראייה, זרימה טובה ובטיחותית של הקהל, עמדות צילום, אולפנים לשידורי טלוויזיה, מערכות תאורה, חדרי בקרה ואזורים ייעודיים לרכבי שידור. באזור השחקנים, המופרד משאר הקהל, תוכננו ארבעה מתחמי מלתחות הכוללים, בין השאר, חדרי מאמנים, חדרי שופטים, בדיקות סמים, חדר רופאים ובקרים.

יושב ראש ועדת הספורט, אלון סולר, התייחס לשדרוג שייצא לדרך ואמר: "לאוהדים ולקבוצות התל אביביות מגיע אצטדיון טוב יותר, ותוך כשנתיים בלומפילד יחזור לחזית מתקני הספורט בישראל. מדובר בפרויקט דגל בעיר וכולנו נרגשים לצאת לדרך".