מאור בוזגלו סירב לחתום לעונה נוספת בהפועל ב"ש

האלופה טענה כי הציעה לקשר להישאר בחוזה משודרג, אך הוא סירב ואין לה כוונה להגיש הצעה נוספת. השחקן עומל על הוצאת דרכון פורטוגלי וינסה לצאת פעם נוספת לאירופה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  10.10.16 - 11:58
תחילת כתבה

מערכת היחסים בין מאור בוזגלו להפועל ב"ש שוב על סדר היום. לערוץ הספורט נודע הבוקר (שני) שבוזגלו סירב להצעה שהוגשה לו לחתום על חוזה לעונה נוספת. גורמים בב"ש טענו כי מדובר בחוזה משודרג מהחוזה בו מחזיק הקשר לעונה הנוכחית וכי אין כוונה להגיש הצעה חדשה.

גורמים בסביבתו של בוזגלו טוענים כי ההצעה הראשונית אינה עונה על הציפיות של הקשר, שכבר בינואר יוכל לנהל מו"מ עם קבוצות אחרות. בארץ, בוזגלו יתקשה לקבל את הסכומים אותם הוא מרוויח בב"ש וההערכה היא כי ינסה למצוא קבוצה בחו"ל, נוכח העובדה שבשבועות האחרונים הוא עובד על הוצאת דרכון פורטוגלי.

בב"ש לא אהבו את הראיונות שנתן הקשר לאחרונה אבל כמו בכל משבר, גם הפעם נתנו לסערה לעבור ולא הגיבו כדי לא להוסיף אש למדורה. גם דרישת אביו של השחקן לקבלת תמלוגים ממכירת מוצרים של בנו כתנאי להעמידם למכירה בחנות המועדון, לא התקבלה בעין יפה, אבל גם כאן בב"ש לא הגיבו באופן רשמי.

בוזגלו יחזור לאימונים יחד עם יתר שחקני הנבחרת שמשחקים בב"ש, כמו שיר צדק, דודו גורש, לואי טהא ובן ביטון. במועדון שמחו מאוד על היכולת של גורש וצדק. "הם הוכיחו שהמקום שלהם על המגרש בכל משחק נבחרת, וזו גאווה" אמרו בב"ש.

אליניב ברדה ומוחמד גאדיר יחמיצו את המשחק מול מכבי פ"ת בשבת הקרובה וההערכה היא שכבר במחזור שלאחר מכן הם יוכלו לפחות להיכנס לכמה דקות. בניגוד לגאדיר שחזר לאימונים מלאים, עם ברדה לוקחים בב"ש את הזמן, מאחר וחזר מוקדם מהצפוי והחמיר את הפציעה. הזרים יגיעו מחר לארץ וביום רביעי כבר יתאמנו.