ניר קלינגר הגיע לאימון הפועל חיפה. יוצג בשני

המאמן שוחח עם שחקני הקבוצה לבקשת יואב כץ: מקווה שנצא לדרך חדשה

תומר לוי
תומר לוי  10.12.16 - 10:20
תחילת כתבה

עידן ניר קלינגר בהפועל חיפה נפתח. אחרי העזיבה של אלי כהן ביום חמישי, המנהל המקצועי הגיע היום (שבת) לאימון ושוחח עם השחקנים לקראת המפגש עם מכבי ת"א מחר. הוא עשה זאת לבקשתו של הבעלים, יואב כץ, למרות שלא יעמוד על הקווים מול קבוצתו לשעבר, אלא עוזרו של כהן, מאיר בן מרגי.

"אני שמח לחזור לפה ומקווה שנצא לדרך חדשה", אמר קלינגר לשחקנים והוסיף: "במשחק הקרוב אני רוצה לראות אתכם נחושים כמו שהייתם בדרבי".

מי שאמור לעבוד תחת קלינגר בהפועל חיפה, דני גולן, עדיין לא חתם על החוזה, אך צפוי לעשות זאת עד יום שני, אז יוצג רשמית הצוות המקצועי החדש של הקבוצה. הפועל חיפה, כזכור, מדורגת במקום ה-10 אחרי 12 מחזורים, אך עזיבתו של כהן הייתה גם בעקבות חילוקי הדעות לגבי החזרתו של הבלם אושרי רואש לסגל.

כהן עצמו אמר לגבי הפיטורים לתכנית הרדיו של ערוץ הספורט, "חמש באוויר": "אנשים במערכת ניסו לשים לי רגליים. בכל יום שני וחמישי היו עולים שמות של מועמדים להחליף אותי, במיוחד בחודשיים האחרונים. אחר כך שואלים למה הכדורגל שלנו נראה כך, אז זו התשובה. ההתנהלות מולי, השיחות עם מאמנים אחרים, אלו דוגמאות מדויקות למצב הכדורגל שלנו ועד כמה מעמד המאמן כאן נזיל".

למרות הרצון של כץ לראות את רואש משחק, אופק פישלר הצעיר צפוי לפתוח, גם בשל העובדה שלבלם הוותיק אין כושר משחק ל-90 דקות.. יש לציין כי הפורטוגזי, ברונו פיניירו, מורחק ולא יעמוד לרשותו של בן מרגי.

הרכב משוער: פיט פלטהאוזן, דור מלול, ניסו קפילוטו, אופק פישלר, חיים מגרלשווילי; ז'וליו סזאר, לירן סרדל, חנן ממן, מקסים פלקושצ'נקו; אדילסון באהייה ומהראן לאלה.