ספורי: רוצה לשחק בבית"ר י-ם. לא אסרב להצעה כזו

צפו בקשר סכנין יורה בראיון ל-"בוקר ספורט": "זה יכול להיות משהו היסטורי ואני לא פוסל את זה. אולי יכעסו עליי, אך זו הקריירה שלי". ומה עם האוהדים? "אפשר להתגבר"

תומר לוי
תומר לוי  28.12.16 - 12:00
תחילת כתבה

איפה ישחק רמזי ספורי בעונה הבאה? לא בטוח שגם לו יש תשובה. הקשר שכבש העונה חמישה שערים, מושאל לבני סכנין מהפועל ת"א, שעתידה לא ברור. אחד מאותם שערים הגיע בניצחון הדרמטי 0:1 על בית"ר ירושלים, שהוא לא פוסל מעבר אליה. הבוקר (רביעי) הקשר התארח ב"בוקר ספורט" וסיפר: "אי אפשר לסרב לבית"ר. אני רוצה לשחק שם, זה מועדון גדול ואני לא אסרב להצעה כזו אם היא תגיע. אם זה יקרה, אין ספק שיהיה קשה בהתחלה, אבל אפשר להתגבר על זה וזה יהיה משהו היסטורי. הם עדיין לא דיברו איתי".

ספורי הוסיף: "שחקן ערבי בבית"ר? יכול להיות שיכעסו עליי, אבל זו הקריירה שלי וזה יכול לעזור לי. מדובר בקבוצה גדולה עם קהל גדול וזה משהו שאני לא יכול לפסול". על סכנין אמר הקשר: "אני לא רוצה לעזוב, יש לי חוזה עד סיום העונה. כיף לי פה, קיבלו אותי בחום ואפשר להגיע לפלייאוף העליון, זו הציפיה שלנו".

הקשר דיבר גם על הפועל ת"א: "כשהייתי שם, כנראה שלא האמינו במספיק. בסכנין קיבלתי את כל הדחיפה האפשרית וכשיש לך מאמן כמו יוסי (אבוקסיס) שדוחף שחקנים צעירים ונותן לך ביטחון, זה עוזר. בזמנו ביקשתי לקבל יותר דקות ואלי גוטמן לא עמד בדרכי". ומה הוא חושב על מצבה של קבוצת נעוריו? "זה עצוב מאוד. אני רק מאחל להפועל ת"א שעד 5 בינואר יגיע רוכש וייקח את הקבוצה. מדובר במועדון גדול וזה לא נעים".

בתוך כך, אבוקסיס מעוניין לצרף את שובל גוזלן בחלון ההעברות הקרוב בינואר, ומסר בעניין כבר הועבר לסוכנו של החלוץ, גלעד קצב. ג'וד וורו ועידן שמש צפויים לקבל שחרור וגוזלן הוא בדיוק השחקן שאבוקסיס מחפש כדי לחזק את החלק הקדמי. אם הוא אכן יגיע, יוותרו בסכנין על צירוף חלוץ מרכזי זר.

שחקן נוסף שעשוי לעשות את הדרך מחיפה הוא עאיש חבשי. הבלם אמור להצטרף אם עלאא אבו סלאח, שכבר סיכם את תנאיו לשנתיים וחצי, לא יוכל לחזור למועדון. בשלב זה יש לו בעיה בקבלת השחרור מהליגה הפלסטינית.

גם פיראס מוגרבי בתמונה. הקשר מבוקש בלא מעט קבוצות בליגת העל, אבל כבר שיחק בסכנין ושוחח את שחקניה שביקשו ממנו להצטרף אחרי המשחק מול מכבי חיפה. בנוסף, בסכנין יצטרכו לקבל החלטה עד סוף חודש מאי בנוגע ליובל אבידור, שלמועדון יש אפשרות להאריך את חוזהו בשנתיים נוספות בתום העונה.

בהמשך היום סכנין גם תצטרך להחליט היכן תארח את המשחק מול הפועל ב"ש - בעכו או בקריית שמונה. האצטדיון בדוחא שלא מאושר, שוב היה מוצף השבוע בשל הגשמים ובעיות ניקוז של הדשא.