שחם: 'אלוהים ישמור' איך מימר בנה כאן את הקבוצה

לבעלים של הפועל כפר סבא נמאס מהמצב. בראיון ל-'מגרש פתוח' ירה: "אני לא מסוגל לראות את הקבוצה שלי. מבין את האוהדים שלא מגיעים. טעיתי שסמכתי עליו כמאמן"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.04.17 - 17:32

תגיות: סתיו שחם

תחילת כתבה

הפועל כפ"ס נמצאת אומנם רק נקודה אחת מתחת לקו האדום, אך לפי איך שהבעלים שלה נשמע, זה נראה כאילו היא הרימה ידיים. סתיו שחם התראיין היום (שני) ב"מגרש פתוח" והתייחס לסגל שלא מתאים לליגת העל לטענתו, לטעויות של שרון מימר, ולכפיות הטובה של שחקניו.

"קרה לנו העונה כל דבר שלא היה צריך לקרות", אמר שחם בפתיחת השיחה, "הסגל כסגל לא התאים לליגת העל העונה. הסיפור עם האוהדים, עם האיצטדיון עם העירייה, הכל ביחד יצר לנו עונה נוראית שאנחנו רק מחכים לסיומה".

שחם דיבר על ההפסד 2:0 לרעננה אתמול: "כפר סבא נראית כל העונה כמו שהיא נראתה אתמול. כל העונה הזאת זוועה. אני כבעלים לא מסוגל לראות את הקבוצה שלי העונה. אני מבין את הקהל שלא מגיע".

הבעלים התייחס למאמן שעזב: "טעות שסמכתי על שרון מימר, הוא בנה לנו סגל של אלוהים ישמור. האחריות היא בסופו של דבר שלי, אבל אני לא יכול להתפטר. אם אני אתפטר, אז לא יהיה פה מועדון. בעונה הבאה נתקן את כל הטעויות".

"גם אני הייתי מצליח בבית"ר (על מימר). בסגל שחקנים שיש בית"ר, עם בעלים כמו טביב, גם אני הייתי מצליח כמאמן. מימר קיבל את כל מה שביקש, עם תקציב הכי גבוה שהיה בכפ"ס אי פעם. רק בכדורגל הישראלי, מאמן שנכשל ומשאיר מועדון כמו שהוא השאיר, מקבל צ'ופר בדמות אימון בית"ר ירושלים".

על השחקנים שלו: "אני מצפה שלא נראה כמו ששיחקנו אתמול בשום משחק אחר. אני גם אמרתי את לשחקנים. מקבלים פה את כל התנאים הכי טובים שיש, ואם הם ישחקו כמו ששיחקו נגד רעננה במשחקים שנותרו, זה יגמר בכי רע". על אלי כהן ועל כך שלא הביא שינוי מוכח: "אני חושב שגם מוריניו לא היה מצליח פה".