הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אליסון דוס סנטוס נקנס. ההשעיה שלו הוארכה

בלם פ"ת ישלם 8,000 ₪ ויתאמן לבד עד יום ראשון עקב התקרית עם צעירי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.04.17 - 17:50

השעייתו של בלם מכבי פתח תקווה, אליסון דוס סנטוס, הוארכה עד יום ראשון והוא נקנס ב-8,000 ש"ח, הסכום הגבוה ביותר הקבוע בחוק, כך נקבע בוועדת המשמעת שנערכה לשחקן לאחר שהיכה את לירוי צעירי. על פי הודעת המועדון, השחקן יתאמן בנפרד מחבריו כשהקבוצה תדאג לו למאמן אישי וכל הצרכים המקצועיים והרפואיים. "לא נעבור לסדר היום על עבירות משמעת", נמסר ממכבי פ"ת.

יחד עם זאת, המאמן קובי רפואה מסרב להחזירו לאימונים ולא מן הנמנע שגם אם יוחזר אחרי וועדת המשמעת, הוא לא יהיה חלק מהתוכנות המקצועיות של המאמן עד לסיום העונה. "אחרי מה שאליסון עשה, רפואה לא יכול להחזירו כאילו כלום לא קרה. איזה מסר זה לשחקנים האחרים?" תהו מספר שחקני פ"ת.

בנושא אחר, גיא מלמד הבהיר בימים האחרונים שיש לו הצעות מקבוצות גם בישראל. על פי החוזה של החלוץ שמחזיק בחוזה לעוד עונה בפ"ת, הוא יוכל לעבור לכל קבוצה אחרת תמורת 300 אלף יורו. בפ"ת אישרו את הידיעה ואמרו: "אנחנו לא רואים קבוצה שתסכים לשלם את הסכום הזה, וגם אם כן עדיף למלמד להיות שחקן הרכב מאשר שחקן ספסל במועדון אחר".

אחרי ארבעה הפסדים רצופים בליגה, מכבי פ"ת תחזור היום להתאמן לקראת המשחק בשבת מול מכבי תל אביב וכשגם מולה ימשיך רפואה במערך חמשת שחקני ההגנה. בניגוד לתקופה האחרונה, אחרי ההפסד להפועל באר שבע רפואה החמיא לשחקנים על המחויבות ומשוכנע שנגד הצהובים אפשר להוציא נקודות.