הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נשאר אדום: ראדי סיכם על הארכת חוזה בהפועל ב"ש

הקשר של האלופה, שסביבו היו שמועות על עזיבה אפשרית, סיכם עם הנהלת המועדון על חוזה חדש לשנה נוספת. בעקבות כך, דרכו של אובידיו הובאן נסללת החוצה מן המועדון

רועי זריהן  19.04.17 - 14:47

תגיות: ליגת העל

פרסום ראשון. קשר הפועל ב"ש, מהארן ראדי, סיכם על הארכת חוזהו במועדון. השחקן בן ה-34  וסוכנו רונן קצת הגיעו להבנות עם ראשי המועדון, על כך שהשחקן יישאר אצל האלופה עונה נוספת. בשבועות האחרונים היו שמועות סביב עזיבה אפשרית של ראדי, אך בסופו של דבר החליטו במועדון להציע לו חוזה לעונה נוספת.

הארכת החוזה של ראדי, סוללת ככל הנראה את דרכו של אבידיו הובאן החוצה מן המועדון, בשל הקושי לחלק את הדקות בין השניים, שכבר חצו את גיל 30. הקשר נראה מצוין העונה והצליח לכבוש 7 פעמים בליגה. בנוסף, הוא גם בישל שבעה שערים לאורך העונה. בשבת האחרונה הבקיע את השער הראשון מול בית"ר ירושלים בטרנר בניצחון 0:2.

ראדי: "היה לי ברור כבר תקופה ארוכה שאני אשאר במקום שטוב לי, שמהווה עבורי בית ומשפחה. העובדה הזו, היחסים המצוינים עם אלונה, ההערכה המקצועית והאהבה הגדולה שאני מקבל כאן מהקהל היו השיקולים המכריעים שדחפו אותי לקבל את ההחלטה להישאר כאן עונה נוספת. אני שמח ומאושר."

ראדי הוא קבלן תארים בכדורגל הישראלי. הקשר האדום זכה ב-3 אליפויות רצופות עם מכבי ת"א. בנוסף, הוא לקח עם הצהובים את גביע המדינה בעונת 14/15 ואת גביע הטוטו. בעונה שעברה עבר לבירת הנגב, שם זכה באליפות, בגביע הטוטו ובאלוף האלופים. הוא יכול להיכנס השנה לרשימה אקסקלוסיבית של שחקנים שזכו ב-5 אליפויות רצופות. אם יזכה גם העונה וגם בעונה הבאה, יהפוך לשחקן הישראלי היחיד שזכה ב-6 אליפויות רצופות.