אודל שוחרר מבית"ר: "הייתי אמור להוביל"

הצרפתי עזב את הארץ: "אמשיך להיות אוהד של הקבוצה. בית"ר לא נופלת ממכבי ת"א. ב"ש יכולה לשחק בליגה הראשונה בצרפת. קונטה הגיע לישראל בטעות"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.04.17 - 19:47

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

רגע לפני כניסתו של יום השואה, בית"ר ירושלים שחררה באופן רשמי את יוהאן אודל. כפי שפורסם לראשונה, בקבוצה קיבלו את ההחלטה לפני כשבועיים נוכח חוסר הרצון של השחקן להשקיע ולאחר שהתלונן לא מעט על כאבים, אך בבדיקות שנערכו לו לא גילו דבר. אודל שלא כבש ולו שער אחד בליגה, הגיע לבית"ר כהבטחה גדולה אחרי ששיחק בצרפת עם איתי שכטר אבל לא הצליח לבלוט. השחקן עזב היום את ישראל.

אודל אמר לערוץ הספורט: "יש לי הרבה טענות לגורמים כאלה ואחרים במועדון אבל גם לעצמי. הגעתי כשחקן שצריך להוביל וזה לא קרה. סבלתי מחוסר מזל. בכדורגל הכל נזיל. אקח את הזמן להשתקם מהפציעות שעברתי העונה ואחזור טוב יותר בעונה הבאה". אודל סיפר על העתיד האישי שלו: "בעונה הבאה אשחק בליגה השנייה בצרפת. שם ידעו לכבד אותי יותר".

על אנתואן קונטה הוסיף: "בעוד שנתיים הוא ישחק בקבוצה גדולה באירופה. הוא הגיע לישראל בטעות ואלי טביב ירוויח עליו הרבה כסף. עוד כמה שנים אתם תשאלו איך שחקן בסדר גודל הזה שיחק בכלל בישראל".

הקשר/חלוץ הצרפתי הוסיף לגבי הסיכויים של בית"ר להגיע לאירופה: "יש בבית"ר שחקנים טובים. ממה שראיתי בליגה, בית"ר לא נופלת ממכבי ת"א ולדעתי רק הפועל ב"ש קבוצה שיכולה להתמודד בקלות גם בליגה הראשונה בצרפת. לבית"ר יש בעלים שאם ייתנו לו שקט הוא ישקיע, ומאמן צעיר שמבין המון כדורגל. אמשיך לאהוד את בית"ר ובטוח גם אגיע לחופשות בישראל. חבל לי שלא הסתדר לי יותר בכדורגל אבל זה מה יש". אודל ויתר על משכורת אחת וכבר הספיק להיפרד מהשחקנים.

מי שעשוי לקבל הזדמנות נוספת הוא שלומי אביסידריס, שבתקופה האחרונה לא הגיע לאימונים בטענה כי הוא חש ברע. במועדון כבר החליטו לחתוך אותו, אבל אחרי שיחה שקיים עם ראשי הקבוצה ביקש החלוץ צ'אנס נוסף וכעת הכדור בידיים של הצוות המקצועי.

בינתיים, במועדון מתכוננים למשחק ביום רביעי מול מכבי פ"ת, שניצחון בו יעלה את בית"ר למקום השלישי. אנטואן קונטה שסובל מרגישות לא נטל חלק באימון ומחר יעבור מבחן כשירות. אם לא יוכל ליטול חלק במשחק, דוד קלטינס יוסט לעמדת המגן הימני אבל במועדון אופטימיים לגבי שיתופו.