הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אסייג ואדרי יאמנו את בני יהודה, שום עוזב

פרסום ראשון: השניים במקום יחזקאל. המנכ"ל יורד לראשונה אל הקווים

רועי זריהן  30.04.17 - 11:52

תגיות: ליגת העל

48 שעות לא פשוטות בכלל עברו על בני יהודה. ההפסד ביום חמישי לקריית שמונה וההתפטרות של ניסן יחזקאל הכניסו את המועדון ללחץ גדול. יחד עם זאת, בעקבות ההפסדים של הפועל אשקלון והפועל תל אביב אתמול (שבת), מפלס הלחץ מעט ירד. ברק אברמוב לקח את סוף השבוע על מנת לחשוב איך מסיימים את כעונה הזאת כמו שצריך.

ההחלטה הראשונה שקיבל היא בנוגע לזהות האנשים שיובילו את הקבוצה בשני מחזורי הליגה שנותרו ובגמר גביע המדינה. לאחר הרבה מאוד התלבטויות הוחלט שכפיר אדרי ויעקב אסייג יאמנו את הקבוצה במשותף. עבור אדרי, שמשמש בשוטף כמנכ"ל המועדון, זאת תהיה התנסות ראשונה על הקווים ולו תהיה המילה האחרונה. אסייג תמיד היה בבני יהודה האיש למשימות מיוחדות. יחד ינסו השניים לעשות קצת סדר בחדר ההלבשה.

"מדובר באנשים שזורם להם בורידים דם כתום", אמר גורם במועדון. כזכור, מלבד מאבקי התחתית שכמעט נגמרו, לבני יהודה עדיין יש על מה לשחק העונה. הכתומים הצליחו יחד עם המאמן הקודם לעלות עד לגמר גביע המדינה, שם ייפגשו את מכבי ת"א ב-25.5 וינסו להדהים את סגנית האלופה. 

בנוסף, הקבוצה הודיעה כי יצחק שום סיים את דרכו במועדון. המנהל המקצועי החזיק מעמד ארבעה וחצי חודשים בלבד, מאז אותה מסיבת עיתונאים מפורסמת בה בני יהודה הודיעה כי היא יוצאת לדרך חדשה עם אלון מזרחי, שום ויחזקאל.