הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: מהראן ראדי חתם על חוזה לעונה נוספת

הקשר חתם על חוזה וישאר בשורות האלופה. שהר: בסוף העונה נדבר על העתיד שלי. על הפועל: "אולי מה שקרה, קרה לטובה"

רועי זריהן  14.05.17 - 17:00

זה היה באוויר כבר הרבה זמן והערב (ראשון) הפך לרשמי - מהראן ראדי חתם לעונה נוספת בהפועל באר שבע. כפי שפורסם בערוץ הספורט בחודש שעבר, הקשר שהיה אחד השחקנים החשובים באליפות הנוכחית של האדומים, הגיע להבנות עם ראשי המועדון, למרות שהיו שמועות לגבי עזיבה.

נדמה שמאז הניצחון על מכבי תל אביב, הפועל באר שבע נמצאת בחגיגה לא נגמרת. אבל לעונה עדיין נותרו שני מחזורים והקבוצה של ברק בכר תתארח מחר אצל בית"ר ירושלים (20:30), כאשר האחרונה זקוקה לנקודות על מנת להבטיח את המקום באירופה. המאמן בוודאי ייתן מנוחה לחלק מהכוכבים, אך הוא עדיין רוצה לשמור על רוח ספורטיבית וינסה לסיים את העונה עם טעם מתוק.

במסיבת העיתונאים לקראת המשחק ביקש בכר לתת את רשות הדיבור לעוזרו, עמיר נוסבאום, לאחר שלטענתו "דיבר יותר מדי" לאחרונה. נוסבאום התייחס למשחק הקרוב: "האימונים אולי בקצב נמוך ממה שהיו. אבל השחקנים מקצועים ומכבדים את המקצוע. יש שחקנים שלא שיחקו לאחרונה שיקבלו הזדמנות. המטרה שלנו היא לנצח את שני משחקים הקרובים. השנה הזו הייתה חוויה גדולה, למדתי המון בשנה הזו. לא יכולתי לבקש שותף טוב מברק בשנה הזו. בהמשך ארצה להיות מאמן ראשי".

נוסבאום, שבשתי העונות האחרונות לפני הפרישה שיחק בכפ"ס, התייחס גם לירידה של השרונים: "יש לי המון חברים בכפ"ס, אבל לא הייתי מעורה במה שקרה שנה. חבל לי שהם ירדו, אבל אני מאמין שהם יעלו בשנה הבאה".

לצד בכר ונוסבאום ישב גם בן שהר, שלא מתכוון להוריד את הרגל מהגז מול בית"ר: "אנחנו נהנים בשבועיים האחרונים, אבל סבלנו קשה כדי להגיע לרגעים האלה. ברור שיש את הדרייב. אני רוצה לנצח ולהבקיע בכל משחק. אנחנו מתאמנים חזק וכל אחד רוצה לנצח. זו המנטליות של הפועל ב"ש". לשהר יש חוזה רק לעוד עונה בב"ש ומבחינתו אין ספק לגבי השנה הבאה: ""קיבלנו החלטה לדבר על זה בסוף העונה. אני אוהב את הפועל ב"ש ויש לי עוד שנה פה. מבחינתי אני שחקן של ב"ש גם בשנה הבאה".

לסיום נשאל שהר על הירידה של הפועל ת"א, מועדון נעוריו, ואמר: "בין חגיגות האליפות עקבתי אחרי הפועל ת"א. גדלתי שם ויש לי פינה חמה אליהם בלב. קרו שם כמה דברים, אולי מה שקרה עכשיו זה לטובה. זו קבוצה טובה עם אוהדים טובים, אבל גם זה קורה בכדורגל".