הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תלוי באיינבינדר: עתידו של הובאן בב"ש מעורפל

הרומני לא בתכניות, אבל עשוי להישאר אם הקשר לא יגיע מבית"ר ירושלים. קורהוט וסוארס מחכים לדעת האם ימשיכו

רועי זריהן  18.05.17 - 09:22

אחרי שלוש שנים, 115 הופעות במדי הקבוצה, שתי אליפויות, זכייה בגביע הטוטו ובאלוף האלופים, אובידיו הובאן צפוי לרשום בשבת הקרובה, באצטדיון טרנר מול בני סכנין, את הופעת הפרידה שלו מהפועל באר שבע.

הרומני בן ה-34 ערך את הופעת הבכורה שלו במדים האדומים של באר שבע אי שם בספטמבר 2014 בניצחון 1:3 על הפועל פתח תקווה ומהר מאוד הפך לשחקן מאוד משמעותי תחת המאמן דאז אלישע לוי. בכלל, הרומני התחבר מהר מאוד למועדון, לעיר באר שבע ולאוהדי הקבוצה.

למרות זאת וכפי שפרסמנו לראשונה, האלופה מנהלת מגעים עם דן איינבינדר, שמשחק בדיוק באותו תפקיד של הרומני. כרגע קיימים פערים בין קפטן בית"ר והאלופה ולכן בבירת הנגב משהים ובוחנים את ההחלטה בנוגע לשחרורו של הובאן. "הסיכויים שאובידיו ישאר הם לא גבוהים, אבל הם קיימים", אמר גורם במועדון.

"אובידיו הוא אחד השחקנים הכי אהובים בקבוצה. מדובר במודל לחיקוי ובמקצוען ברמות הכי גבוהות", פירגן חבר לקבוצה. בצוות המקצועי ובהנהלה מעריכים מאוד את הובאן, אבל בשל הרצון לרענן ולהצעיר את סגל הקבוצה, הנטייה היא להיפרד מהרומני, בהתאם כאמור למו"מ מול קפטן בית"ר.

גם בנוגע למיחאי קורהוט ו-וויליאם סוארס עוד לא התקבלה החלטה סופית ועתידם של השניים תלוי במידה מסוימת בשחקנים הישראלים שיצורפו, או שלא. כך, למשל, במקרה שאיינבינדר או קשר ישראלי אחר לא יצורף, במועדון יעדיפו לצרף קשר זר ואז יהיה צורך בשחרור של קורהוט או סוארס.

למשחק האחרון של העונה, בשבת מול בני סכנין, האלופה תגיע בסגל חסר מאוד וללא קורהוט, צדק, וואקמה, אוגו ו-ויטור, שיצאו לחופשה מוקדמת. לוואי טאהא ובן ביטון פצועים, כשגם מיכאל אוחנה ובן שהר, שיעבור היום בדיקת MRI בברכו, נמצאים בספק גדול.