נתניה פנתה לב"ש בנוגע להשאלתו של בראון

אם קשר האלופה לא יגיע, הצהובים מתכוונים לפנות לקובי מויאל. התקרבות במשא ומתן עם בן צעירי, ניקו אולסאק ביקש הבהרה לגבי עתידו במועדון

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  23.05.17 - 09:10

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

אחרי שהחתימה את שוער נבחרת ישראל דני עמוס, כפי פורסם לראשונה כאן בערוץ הספורט, והוא הצטרף לעדן שרם וגיא גרוס , מכבי נתניה סימנה את העמדה הבאה בה מבקש הצוות המקצועי להתחזק. העולה החדשה מחפשת שחקן לעמדת הקשר האחורי, כאשר יש שני שמות על הפרק: וובה בראון וקובי מויאל.

לגבי קשר ב"ש, האלופה תהיה מוכנה להשאילו בלבד, בעוד מויאל נחשב לשחקן חופשי ורק אם בראון לא יגיע, נתניה תפנה לקשר שמיעט לקבל דקות בבית"ר ירושלים. בנתניה משוכנעים שבן צעירי ישחק בסופו של דבר במועדון. בני יהודה אמנם ביקשה 400 אלף שקלים עבור המגן שכמעט ולא שיחק העונה, אך אצל העולה החדשה מאמינים שיצליחו להגיע לעמק השווה.

במקביל, ממשיכים סלובודאן דרפיץ' ושי ברדה לחפש אחרי שני זרים נוספים בעמדות הבלם והחלוץ. עשרות זרים הוצעו למאמנים שלא התלהבו נכון לעכשיו מאף מועמד. ובימים הקרובים יישבו בקבוצה עם רביד גזל שסיים חוזה ולא מעט קבוצות בליגה הלאומית עוקבות אחריו.

ניקולאס אולסק שיצא לארגנטינה ביקש לדעת האם האופציה עליו תמומש. השחקן וסוכנו אדם קידן מודאגים שעד עכשיו לא קיבלו תשובה סופית, אבל מהמועדון נמסר כי הקשר ימשיך על אף שמבחינת החוזה הם רשאים להודיע לו רק בחודש הבא על החלטתם.