הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוחנה חוזר לבית"ר: רוצה לגרום הנאה לקהל

הסמל חתם לחמש שנים ויהיה מחזיק זכויות הניהול במועדון. טביב הגיש הצעה לציון צמח, שהפך לשחקן חופשי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.05.17 - 15:40הסמל הגדול שוב בצהוב-שחור. שלושה ימים לפני סיום המועד בו אלי טביב היה אמור להחליט מי יחליפו כמחזיק זכויות הניהול בבית"ר ירושלים, הקבוצה הודיעה כי אלי אוחנה ימלא את התפקיד ,אחרי שחתם על חוזה לחמש שנים במועדון. הצהובים שחורים מתכננים מסיבת עיתונאים במהלך הימים הקרובים בה יוצג הסמל הגדול, שיקבל את כל הסמכויות המקצועיות והניהוליות כולל מחלקת הנוער.

אוחנה אמר לאחר המינוי לאתר הרשמי: "אני רוצה להודות לאלי טביב על האמון, לא מובן מאליו כלל. אני מאושר וגאה לחזור הביתה - למקום אותו אני אוהב ובו אני מרגיש אהוב תמיד. להבדיל מהחזרה שלי כשחקן לליגה השנייה, כעת אני שב למקום שנוחל הצלחות מבחינה מקצועית ואנחנו רוצים להמשיך ולהתקדם יחד, מבחינת המועדון ומטרותיו וכמובן לגרום להנאה לקהל. יש בנו את הרצון לראות את היציעים מלאים באוהדים תומכים, בהורים וילדיהם, להחזיר את כל מה שכל כך אפיין את בית"ר לאורך השנים. כעת ישנה עבודה מרובה ואני משתוקק כבר להתחיל בה".

אוחנה מתכוון לשכנע את בלמה של מכבי תל אביב טל בן חיים להצטרף, כשאתמול שוחחו גורמים בבית"ר עם השחקן שמחכה עדיין להצעה להמשך ההתקשרות מהצהובים. "טל אצלנו יהיה מלך", הבטיחו בבירה לבלם שהגעתו תסייע לשרון מימר לוותר על זר ולהשאיר את קלאודמיר פריירה שסיכם וטרם חתם.

בנוסף, אוחנה יבקש לשבת עם ג'ורדי קרויף כדי לנסות ולהגיע להסכמות לגבי שאילתו של שלומי אזולאי. כפי שפורסם לראשונה כאן באתר, בבית"ר הציעו זכות ראשונים עתידית למכבי ת"א ברכישת דוד קלטינס תמורת הקשר שמעוניין לחזור לבירה, גם תמורת ויתור על כסף.

בינתיים, בית"ר ירושלים ממשיכה בהכנות המקצועיות לעונה הבאה ועשויה להחתים רכש ממקום לא צפוי. הקשר ציון צמח, שסיים את חוזהו בהפועל עכו אחרי שלוש שנים, קיבל הצעה רשמית וכבר נפגש עם הבעלים אלי טביב. צמח כמובן נחשב לשחקן חופשי, כך שיוכל להצטרף לבית"ר ירושלים ללא תמורה. כזכור, רק לפני יומיים פירסמנו כי גם הפועל ת"א מעוניינת בצמח.