הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מצאה מגן: בן הרוש סיכם לשנתיים במדי מכבי חיפה

מגן מכבי ת"א ישתכר כ-220 אלף דולר לעונה ויחתום בשבוע הבא. אלטמן יחזיר תשובה בתחילת השבוע הקרוב, אלון תורג'מן זומן לפתיחת האימונים, אבל לא בתכניות של לוזון

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.06.17 - 16:19

פרסום ראשון: עמרי בן הרוש סיכם את תנאיו במכבי חיפה. המגן של מכבי ת"א בעונה החולפת נפגש היום (שישי) עם הנשיא יעקב שחר והמנכ"ל אסף בן דב, והצדדים הגיעו להסכמה על שכר של 220 אלף דולר לעונה (לא כולל מענקים). בן הרוש, שמגיע כשחקן חופשי, יחתום על חוזה לשנתיים בתחילת השבוע הבא ויצטרף אל גל אלברמן ואליסון דוס סנטוס כרכש השלישי של הירוקים.

עוד לפני הפגישה, המאמן גיא לוזון שוחח עם המגן ואמר לו שבחיפה הוא יהיה יכול לשקם את הקריירה שלו ויכולת טובה גם תביא להצעות מאירופה. אגב, אחד הסעיפים שביקש סוכנו של בן הרוש להכניס לחוזה הוא סעיף שחרור לאירופה.

במקביל, מקווים בחיפה לסגור סופית גם את עסקת עמרי אלטמן, שאמור להחזיר תשובה עד לתחילת השבוע. "אחרי שאיבדנו את דן איינבינדר להפועל ב"ש ועומר אצילי למכבי ת"א, חשוב מאוד להביא שחקנים ישראלים בכירים", אמר גורם בקבוצה. דקל קינן יחתום סופית בשבוע הבא, כמו גם גילי ורמוט ואוהד לויטה שהאופציה עליהם מומשה. אגב, חיפה במו"מ להאריך את ההתקשרות גם עם השוער השלישי גיל אופק.

צירופו של גל אלברמן יביא ככל הנראה להשאלתו של איתן וולבלום הצעיר, אבל החלטה סופית בנושא טרם התקבלה. עם צירופם המסתמן של אלטמן ובן הרוש, גיא לוזון יעבור להתעסק בשחקנים הזרים שאיתם בחיפה נמצאים כבר במו"מ בעקבות המלצתו של טוני מוניוס. בלי קשר, נמשך המו"מ עם המגן האוסטרי פלורין קליין, כשאופיר מזרחי בתמונה גם הוא.

איסמעיל ריאן, שחר הירש, יניב בריק ואלון תורג'מן אמנם הוזמנו לאימונים מתוקף החוזה מולם, אבל הם לא בתוכניות ויצטרכו למצוא קבוצה שתסכים לרכוש את כרטיס השחקן שלהם או להשאילם. מארק ואליינטה והולמאר אוילפסון לא זומנו לאימונים, אבל סוכניהם הודיעו להם שמבחינה משפטית כדאי להם להגיע.

במהלך השבוע הבא יגיע כל שחקן בנפרד לבדיקות רפואיות, עליהם יהיה אחראי מאמן הכושר החדש ערן שדו, וביום חמישי יתכנסו כל השחקנים בכפר גלים לאימון ראשון. בימים האחרונים הסתיימו העבודות במתחם האימונים וחדר ההלבשה, שחולק לשניים ושופץ לחדר הלבשה אחד גדול, מתוך מטרה שכולם יהיו יחידה אחת ושלא יהיו מרוחקים אחד מהשני.