הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בן הרוש חתם בחיפה: "גיא לוזון מאמין בי"

כפי שפורסם באתר, המגן עבר את הבדיקות הרפואיות והצטרף: "זה מועדון ענק". הירוקים שוקלים למנות מנהל מקצועי אחרי המחנה. המאמן חושש שזה יפגע בתכנית הקיימת

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.06.17 - 18:20

עומרי בן הרוש הצטרף היום (שלישי) רשמית למכבי חיפה, כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט. המגן שעבר את הבדיקות הרפואיות, חתם על חוזה לשנתיים ואמר לאתר הרשמי: "אני מאוד מתרגש ושמח להצטרף לחיפה, מדובר במועדון ענק וכולם יודעים זאת. אני מאושר שניתנה לי ההזדמנות להגיע ועל כך שהמאמן, גיא לוזון והצוות המקצועי מאמינים בי".

בן הרוש הוסיף: "אני מקווה שנגיע כמה שיותר גבוה ויחד נחזיר את המועדון למקום שהוא היה רגיל להיות בו במשך שנים רבות". על האוהדים הוא אמר: "מדובר בקהל ענק, תמיד רואים את העוצמה שלו בסמי עופר וגם במשחקי החוץ".

בתוך כך, גורמים בחיפה הודיעו שאחרי חזרת הקבוצה ממחנה האימון בפולין בסוף החודש הבא, תתקבל החלטה הסופית האם להחתים בכל זאת מנהל מקצועי זר אחר במקום טוני מוניוס, או שמא להישאר במתכונת הנוכחית לפחות בחודשים הקרובים.

המאמן גיא לוזון, שכבר עבד בעבר עם מנהלים מקצועיים, טען בשיחות סגורות כי כרגע הוא מרגיש שצירוף דמות מקצועית נוספת, שתנסה להנחיל את הדרך שלה, רק יפגע בהכנות לעונה החדשה. במועדון יש כאלו שמצדדים בלוזון, אך אחרים טוענים כי החתמת מנהל מקצועי היא הכרחית.

מכבי חיפה תסיים היום מחנה בן חמישה ימים בכפר גלים ובשבוע הבא תקיים משחקי אימון נגד הפועל אשקלון והפועל עכו. ביום שבת ינחתו בארץ הולמאר איולפסון ומארק ואליינטה, שידרשו מהירוקים פיצוי או את השלמת שכרם כדי לעזוב. איולפסון, אגב, דורש פיצוי לשנתיים קדימה, בעוד בחיפה הבהירו לו שיושאל.

השחקנים בעלי החוזים שלא נמצאים בתכניות יתאמנו עם מאמן הכושר אורי הראל בשעות נפרדות ויקבלו את כל התנאים הדרושים. איסמעיל ריאן יתבע את הקבוצה בבוררות רק בתחילת השבוע הבא בשל העובדה שמשרדי ההתאחדות לכדורגל סגורים השבוע.

שיחת היום בין שחקני הקבוצה הייתה תביעת הבוררות שהגישה מכבי פ"ת נגד חיפה בעניינו של אליסון דוס סנטוס. לוזון ניסה להוריד את דודו, אבי לוזון, מהתביעה, אבל התבקש שלא להתערב. דוס סנטוס נשמע משועשע מהמצב ואמר לחבריו: "שמעתי בבוררות איך אנשי פ"ת משקרים. פשוט ישבתי וצחקתי בלי הפסקה. לא היה לי שום חוזה בעל פה בפ"ת ובסוף הבוררות האמת תצא לאור".

אתמול אחרי האימון השני, ממנו נעדר גיא לוזון בשל אירוע משפחתי, יצאו השחקנים לערב גיבוש שכלל הופעה של הזמר שיר לוי. בינתיים, הבשורות הטובות מגיעות מכיוון האוהדים, כשלמעלה מ-1,800 מנויים נמכרו כבר ביום הראשון של המכירה ובקבוצה ישנה שביעות רצון גדולה מהקהל, שעבר עונות לא פשוטות ובכל זאת מצביע ברגליים ותומך.