תומאש סיבוק חתם במכבי פ"ת לשנתיים

הצ'כי יצטרף לאימונים ביום שני ויהיה המשתכר הגבוה אי פעם בקבוצה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.07.17 - 22:53
תחילת כתבה

מכבי פתח תקווה הודיעה באופן רשמי: תומאש סיבוק חתם הערב (שני) לשנתיים ויצטרף לאימונים ביום שני הקרוב. סיבוק ירוויח 250 אלף יורו לעונה, ללא מענקים, ויהיה למשתכר הגבוה אי פעם במועדון.

כעת בפ"ת יחפשו חלוץ כדי להשלים את הסגל הסופי. כפי שפורסם באתר ערוץ הספורט, סער בנבנישתי שירד ליגה עם מכבי נתניה והפועל ת"א החל להתאמן ועשוי לחתום כשחקן משלים בסגל. אלון תורג'מן הוצע, אבל קובי רפואה מעדיף חלוץ זר, כשנכון לעכשיו המאמן והמנהל המקצועי עומר גולן צופים במועמדים ולא לחוצים לסגור עסקה. "עד עכשיו לא התפשרנו וכך גם יהיה עם החלוץ", אמרו השניים.

גידי קניוק המריא בצהריים לבדיקות רפואיות בפחטקור טשקנט האוזבקית, קבוצתו של שוטה ארבלדזה. קניוק, מלווה באביו רמי והסוכנת ויקי ואקנין, ישתכר כ-250 אלף יורו לעונה ויחתום לשנתיים. על הסיכום של השחקן פורסם לראשונה בערוץ הספורט. קניוק יכניס לקופת פ"ת כ-600 אלף יורו ואם יימכר, המלאבסים יוכלו לקבל עוד 10 אחוזים מהמכירה ו-5 אחוז דמי סולדיריות, סה"כ 15 אחוז ממכירה עתידית. קניוק בכל מקרה לא היה מיועד העונה להיות שחקן הרכב אחרי הבאתו של יובל שבתאי ובמלאבס רק חיכו להצעה שתגיע עבורו.