בית"ר במו"מ מתקדם עם הבלם הצרפתי לינדסי רוז

אנטואן קונטה המליץ על השחקן שהיה שייך בעונה האחרונה לבאסטייה מהליגה הצרפתית הראשונה. לקראת המשחק מול בוטב פלובדיב, מימר לא ישנה את ההרכב שניצח את ושאש

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.07.17 - 10:13

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

בית"ר ירושלים תארח הערב (חמישי, 21:00) את בוטב פלובדיב הבולגרית למשחק הראשון בסיבוב המוקדם השני של הליגה האירופית מול אצטדיון מלא ואבטחה כבדה של למעלה מ-350 אנשי ביטחון שישמרו על הסדר. במקביל למשחקים באירופה, בבית"ר ממשיכים בבניית הסגל ומתכוונים להתחזק בבלם זר.

לערוץ הספורט נודע שבית"ר במו"מ מתקדם עם הבלם הצרפתי, לינדסי רוז, ששיחק בעונה האחרונה בבאסטייה, שירדה מהליגה הראשונה לליגה השלישית בצרפת בעקבות בעיות כלכליות. על העברת השחקן אחראים אבי נמני ופרנק בלחסן, שכבר שידכו לבית"ר ירושלים את אנטואן קונטה. אחרי האימון המסכם סיפר המגן הצרפתי של בית"ר לחבריו כי כבר בשבוע הבא רוז בן ה-25 אמור להגיע וכי במועדון שאלו אותו על השחקן.

רוז שותף ב-7 משחקים בעונה האחרונה, אבל לא סייע לבאסטייה להישאר בליגה. בעבר הלא רחוק רוז, 184 ס"מ, שיחק בליון הגדולה אבל הורד לקבוצת המילואים של המועדון אחרי 16 הופעות בשנתיים. לשחקן שגדל בלאבאל ועבר גם בולנסיין יש רזומה מרשים, כשעבר כמעט בכל הנבחרות הצרפתיות הצעירות. בסה"כ רשם 32 הופעות בנבחרת הטריקולור בגילאים 18-21.

בית"ר ביקשה בפורומים השונים מהאוהדים לשמור על איפוק ולהבין את המשמעות של בעיות במשחק הערב, נוכח בואו של קצין הבטיחות הראשי של אופ"א למשחק. קצין הבטיחות הסקוטי, רובין האו, ישב אתמול עם אנשי בית"ר והבהיר כי בעקבות אירועי שרלרואה אותם ראו באופ"א בחומרה הוחלט לשלוח אותו לישראל. יחד איתו הגיע לארץ גם המשקיף הסקוטי הבכיר דיויד פינדלי.

באשר להרכב, המאמן שרון מימר לא מתכנן שינוי במערך או ב-11 שניצחו את ואשאש בהונגריה. בית"ר תפתח את המשחק עם מערך של חמישה שחקני הגנה, אבל לא מן הנמנע שאם זה לא יעבוד מימר יעביר את דוד קלטינס לעבות את הקישור. אמיר עגייב, ציון צמח, אבישי כהן, אור ואקנין ועוז סיטון לא נכללו בסגל.

כהן וסיטון יבקשו לעבור בהשאלה כדי לקבל דקות משחק משמעותיות. כהן כבר ביקש לא פעם לעזוב, אבל בבית"ר סירבו וייתכן שינוי בקרוב. הרכב משוער: בוריס קליימן, אנתואן קונטה, דן מורי, דוד קלטינס, טל כחילה, מרסל הייסטר, קלאודמיר פריירה, אריק סאבו, עידן ורד, חן עזרא, איתי שכטר.