פתחנו בסערה: 20 אלף נרשמו לליגת האוהדים

הקהל של חיפה הכי גדול, האם זה יספיק לניצחון? המדריך כאן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.08.17 - 14:36

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

מעל 20 אלף אוהדים כבר הורידו את האפליקציה מאז פתיחת הליגה וזה בדיוק הזמן לעדכן על הטירוף שהולך ב"ליגת האוהדים", האפליקציה שמודדת למי יש את קהל האוהדים טוב יותר בישראל מבית ערוץ הספורט וחברת "פאנס ליג" (להורדה לאייפון או לאנדרואיד).

הקבוצה הפעילה ביותר היא מכבי חיפה, שלה גם יש את מספר ההורדות הגדול ביותר. דולקות אחריה בקצב קשוח מאוד מכבי ת"א ובית"ר ירושלים, ובמקום הרביעי הפועל ב"ש. מכבי נתניה, העולה החדשה לליגת העל, נמצאת במקום החמישי מבחינת כמות המשתמשים, ואחריה בני יהודה והפועל חיפה. אבל כמובן שגודל הקהל הוא לא ערובה להצלחה בליגת האוהדים, האיכות היא זו שקובעת.

עברו רק שני מחזורים אבל נראה שהקרב השנה יהיה קשה וצמוד במיוחד. לכן החלטנו לתת לכם כמה טיפים כדי לייצר לקבוצה שלכם סיכוי טוב יותר לנצח את היריבה במחזורים הבאים.

העצה הראשונה היא כמובן לצרף עוד חברים: ככל שתצרפו עוד אוהדים באמצעות כפתור "הזמן חבר", תשיגו שלוש מטרות חשובות. האחת, תקבלו ניקוד אישי ותשפרו את המצב שלכם ביחס לשאר האוהדים. השנייה, תתרמו עוד נקודות לקבוצה שלכם. השלישית, החברים שתביאו יהיו (על פי רוב) אוהדי הקבוצה שלכם גם, והכוח והידע שלהם יתרמו גם הם להצלחת הקבוצה בליגת האוהדים.

עוד דבר שחשוב מאוד לעשות – אישורי צפייה – במגרש (עדיף) או באמצעות הטלוויזיה. הדברים האלה שווים הרבה מאוד נקודות ויכולים להפוך את התוצאות כמעט לחלוטין – לא פעם קורה שקבוצה שיש לה פחות אוהדים מנצחת באמצעות נוכחות מאסיבית במגרש או מול הטלוויזיה קבוצה עם קהל גדול בהרבה – ולא אחת זה קורה אחרי שבמשך כל השבוע שקדם למשחק דווקא הקבוצה עם הקהל הגדול יותר הובילה על היריבה בליגת האוהדים.