78 אחוז מאוהדי חיפה: מרוצים מאוד מהסגל

הירוקים לא לבד: 87.5% ממשתתפי ליגת האוהדים הביעו סיפוק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.09.17 - 11:46
תחילת כתבה

פגרת הנבחרת נגמרה, חלון ההעברות של הקיץ נסגר והגיע הזמן לשמוע – מה אתם חושבים על הסגל של הקבוצה שלכם? בדיוק בשביל זה שלחנו לכם סקר מיוחד ב"ליגת האוהדים" שמודדת למי יש את קהל האוהדים טוב יותר בישראל מבית ערוץ הספורט וחברת "פאנס ליג" (להורדה לאייפון או לאנדרואיד).

המרוצים ביותר הם אוהדי מכבי חיפה. כמות אדירה של מצביעים, 78.4 אחוז מהמשתתפים בסקר, מרוצים מאוד מהסגל שנבנה בצד הירוק של עיר הכרמל. 20.7 אחוז הגדירו את הסגל כנחמד, ופחות מאחוז שלם בחרו באחת משתי התשובות האחרות – הסגל לא להיט או רע.

אפשר היה לצפות שתוצאות דומות יגיעו גם מקרב אוהדי מוליכת הטבלה בתום 2 מחזורים (והקבוצה שהבקיעה יותר מכל אחת אחרת בליגה כרגע), אבל רק 20.9 מאוהדי בית"ר ירושלים מרוצים מאוד מהסגל. 53.1 אחוז מהאוהדים חושבים שהסגל נחמד ו-20.7 אחוז מהם חושבים שהסגל לא להיט (כמות כמעט זהה לאלה שמרוצים מאוד מהסגל). מעניין אם מבחינתם הטבלה משקרת.

91 אחוז מאוהדי מכבי ת"א מרוצים מהסגל של ג'ורדי קרויף, אם כי רק 40.8 אחוז מהם מגדירים עצמם "מרוצים מאוד". היתר, 50.2 אחוז, סבורים שהסגל נחמד. 7.6 אחוז חושבים שהסגל לא להיט. ומה המצב אצל האלופה? 49.7 אחוז מאוהדי הפועל ב"ש מרוצים מאוד מהסגל, 38.6 אחוז חושבים שהוא נחמד, אבל 8.2 אחוז חושבים שהוא לא להיט.

אגב, אחרי מכבי חיפה - שביעות הרצון הגדולה ביותר מהסגל מגיעה מהעולה החדשה, מכבי נתניה – שם 95 אחוז מהאוהדים אוהבים את הסגל – 43.5 אחוז מרוצים מאוד ו-52.5 אחוז חושבים שהוא נחמד. אצל העולה השנייה לליגת העל, מן הסתם, העניינים מסובכים יותר – 22.7 אחוז מהאוהדים חושבים שהסגל רע, 40.9 אחוז חושבים שהוא לא להיט ורק 4.5 אחוז מהם מרוצים מאוד.

התוצאות המלאות של הסקרים נמצאות בעמוד הפייסבוק של ליגת האוהדים. לסקרים נוספים, שאלות טריוויה מרגשות וכמובן – לקרב האוהדים הגדול והמותח ביותר בישראל – הורידו את האפליקציה, הזמינו חברים והמשיכו להשתתף במשימות שלנו. זה נותן נקודות ופרסים, חבל לפספס.

להורדה לאייפון
להורדה לאנדרואיד