זהבי שחקן העונה? תלוי את מי אתם שואלים

כמה ממשתמשי ליגת האוהדים בחרו בכוכב ואיפה הם דירגו את הליגה הסינית? הנתונים מפתיעים

מערכת אתר ערוץ הספורט  16.11.17 - 19:28

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

אחרי שקרע רשתות בסין במהלך העונה האחרונה שלו במדי גוונגז'ו ר.פ., זכה ערן זהבי בתואר שחקן העונה בסין. תואר יפה למי שלא בא מהאלופה, בטח ובטח לשחקן זר. זהבי, שהמשיך להפציץ בסין בקצב שבו ירה כדורים לרשת בישראל, נמצא עכשיו בארץ וחוגג את התואר.

לרגל הביקור המרגש שאלנו אתכם, משתמשי ליגת האוהדים - תחרות האוהדים הגדולה בישראל מבית ערוץ הספורט וחברת "פאנס ליג" (להורדת האפליקציה לאייפון או לאנדרואיד) – מה דעתכם על הזכייה של זהבי בתואר? האפשרויות היו אלה: האחת, זהבי שחקן ענק ומגיע לו; השנייה, משעמם בפגרה ולכן זה זכה לסיקור; השלישית, אני לא עוקב אחרי הליגה בסין; הרביעית, ביג דיל – הליגה בסין היא כמו ליגה א' דרום.

שמחנו לגלות שיחסית האוהדים שמשחקים בליגת האוהדים הם חבר'ה שמפרגנים: 49.1 אחוז מהמצביעים בסקר טוענים שזהבי שחקן ענק ושמגיע לו התואר. בקצה השני של הסקאלה יושבים 29.9 אחוז מהאוהדים, שחשים שהליגה הסינית היא כמו ליגה א' דרום ולכן אין מה להתלהב מהתואר שזכה בו הישראלי. בתווך יש 12.6 אחוז שבטוחים שהשעמום בפגרה הוביל לסיקור הזכייה של זהבי ו-8.4 אחוז שלא עוקבים אחרי הליגה הסינית לטענתם.

החלוקה לקבוצות צפויה יותר מהזכייה הבאה של זהבי בתואר מלך השערים בליגה בה ישחק: 91.6 אחוז מאוהדי מכבי ת"א בטוחים שזהבי שחקן ענק ומגיע לו התואר, לעומת 8.3 אחוז מאוהדי הפועל ת"א, ש-68.6 אחוז מהם בטוחים שהליגה הסינית היא ברמה של ליגה א' דרום. אוהדי הפועל ב"ש שמחים שזהבי רחוק כנראה, כי 40.5 אחוז מהם בטוחים שהתואר מגיע לזהבי. בבית"ר ירושלים זכה זהבי ל-51.2 אחוז מהאוהדים ששמחים בשמחתו. אגב, מי שלא ממש התרשמו מהרמה בליגה הסינית הם 68.75 מאוהדי בני סכנין.

לסקרים נוספים, שאלות טריוויה מרגשות וכמובן – לקרב האוהדים הגדול והמותח ביותר בישראל – הורידו את האפליקציה, הזמינו חברים והמשיכו להשתתף במשימות שלנו. זה נותן נקודות ופרסים, חבל לפספס.

להורדה לאייפון
להורדה לאנדרואיד
לעמוד הפייסבוק של ליגת האוהדים