מלפפון חורף: איפה ישחק טל בן חיים החלוץ?

מכבי ת"א, ב"ש או אולי חיפה? סקר חדש של "ליגת האוהדים"

מערכת אתר ערוץ הספורט  24.11.17 - 15:00
בן חיים יחזור ללבוש צהוב?
בן חיים יחזור ללבוש צהוב?
תחילת כתבה

השבוע האחרון היה מוצף בידיעות על כך שטל בן חיים החלוץ, שעזב את מכבי תל אביב רק בקיץ האחרון לטובת ספרטה פראג, הגיע לסיום דרכו במועדון הצ'כי ושסביר להניח שבחלון ההעברות של ינואר ישוחרר מהקבוצה. לכן מיד שאלנו אתכם באמצעות ליגת האוהדים, התחרות היחידה שמדרגת את אוהדי הכדורגל בישראל מבית ערוץ הספורט וחברת "פאנס ליג" (להורדה לאייפון או לאנדרואיד), איפה הוא יחתום בינואר: מכבי ת"א, הפועל ב"ש, מכבי חיפה – ואולי פשוט לא יחזור לארץ.

49.7 אחוז מכם בטוחים שטב"ח יחזור למקום ממנו בא, כלומר מכבי ת"א. 34.2 אחוז סבורים שהוא לא יחזור לארץ, 10.6 אחוז מהמשתתפים בסקר מצליחים לדמיין אותו במכבי חיפה בחצי השני של העונה ורק 5.5 אחוז מהאוהדים מאמינים שתהיה פה החתמה מפתיעה ויקרה נוספת של אלונה ברקת, ושטב"ח יעביר לפחות כמה חודשים בהפועל באר שבע.

בין כל מחנות האוהדים היה קונצנזוס בנושא הזה, כשמכבי ת"א קיבלה את רוב הקולות בכל קבוצות ליגת העל, אבל הכי בטוחים בעצמם היו, איך לא, אוהדי מכבי ת"א, ש-62.4 אחוז מהם מאמינים שהבן האובד יחזור הביתה בינואר, 31.5 אחוז מהם לא רואים אותו חוזר ארצה והיתר: 3.5 אחוז במכבי חיפה, 2.6 אחוז בהפועל ב"ש.

לסקרים נוספים, שאלות טריוויה מרגשות וכמובן – לקרב האוהדים הגדול והמותח ביותר בישראל – הורידו את האפליקציה, הזמינו חברים והמשיכו להשתתף במשימות שלנו. זה נותן נקודות ופרסים, חבל לפספס.

להורדה לאייפון
להורדה לאנדרואיד