66% אוהדי מכבי חיפה פסימיים לקראת אשקלון

סקר "ליגת האוהדים": הביטחון של מכבי ת"א נמוך, איפה ב"ש?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.12.17 - 17:12
תחילת כתבה

עוד סופ"ש של כדורגל ישראלי לפנינו ואנחנו ב"ליגת האוהדים", התחרות היחידה שמדרגת את אוהדי הכדורגל בישראל מבית ערוץ הספורט וחברת "פאנס ליג" (להורדה לאייפון או לאנדרואיד), ממשיכים לבדוק מה התחושות שלכם לקראת המחזור הקרוב. ברור לנו שאוהדים אמיתיים לא באמת מופתעים מהתוצאות שמשיגה הקבוצה שלהם, הרי הכל מתחיל ברגש, לכן שאלנו אתכם גם השבוע איך אתם מגיעים למחזור הקרוב, אופטימיים או פסימים. התשובות, באופן די ברור, הן נגזרת של ביצועי הקבוצות במחזור האחרון.

אחרי 0:3 בבית על סכנין במחזור האחרון, זה כמעט לא מפליא ש-94 אחוז מאוהדי בני יהודה מגיעים לשבת הקרובה כשהם אופטימיים. ההפתעה היחידה מגיעה כשנזכרים מול מי הם משחקים – הקבוצה הלוהטת של מכבי נתניה, שאמנם לא ניצחה מאז הפגרה, אבל ממשיכה להיראות טוב ולשחק כדורגל איכותי. אוהדי נתניה, אגב, הורידו את מידת האופטימיות שלהם ל-80 אחוז (בשבוע שעבר: 92.2 אחוז).

עוד באופטימיים ממש: אוהדי הפועל באר שבע (96.72 אחוז, הכי אופטימיים בליגה), אוהדי הפועל חיפה (94.76), שהניצחון בדרבי חיזק להם את הביטחון העצמי, וגם אוהדי אשדוד – הקבוצה שתארח את הפועל חיפה מחר – ש-89.47 אחוז מהם רואים את חצי הכוס המלאה אחרי התיקו מול מכבי תל אביב ויגיעו מלאי תקוות וששון בלב למשחק מול מוליכת הטבלה. ראוי לציין גם את אוהדי בית"ר ירושלים (87.27 אחוז) ואת אוהדי אשקלון (84.53 אחוז) שמגלים אופטימיות לקראת שבת.

איפה פחות מחייכים? הנתון המעניין ביותר מגיע כמובן מיציעי מכבי חיפה, שם 66 אחוז מהאוהדים מגיעים למשחק מול אשקלון מחר בתחושה פסימית. כנראה שלדרבי יש חוקים משלו וגם תוצאות משלו, והן ניכרות היטב על אוהדי מכבי חיפה, שלמעשה שניים מכל שלושה מהם מחזיקים בתחושה לא טובה לקראת המשחק. גם לאוהדי מכבי ת"א אין חשק, אם כי חשוב לציין ששאלנו אותם עוד לפני הניצחון בוויאריאל. 42.4 אחוז מהם אמרו שהם אופטימיים לקראת המפגש מול מכבי פ"ת ביום שני. מי שממש פסימיים הם אוהדי מכבי פ"ת, ש-73.64 אחוז מהם מגיעים בהרגשה לא טובה לקראת המפגש מול מכבי ת"א ו-84.9 אחוז מאוהדי בני סכנין, שלא מגיעים עם תקוה בלב למפגש מול האלופה, הפועל ב"ש, ביום ראשון.

לסקרים נוספים, שאלות טריוויה מרגשות וכמובן – לקרב האוהדים הגדול והמותח ביותר בישראל – הורידו את האפליקציה, הזמינו חברים והמשיכו להשתתף במשימות שלנו. זה נותן נקודות ופרסים, חבל לפספס.

להורדה לאייפון
להורדה לאנדרואיד