בוזגלו: "ציפו שאכנע. אני כאן כדי לחזור"

במכבי חיפה כאבו את הפציעה. יעקב שחר: "יש לנו ביש מזל. מאור אמר לי שלא ירים ידיים". אורי ששון: "עברתי פציעה דומה והשיקום נמשך תשעה חודשים"

מערכת אתר ערוץ הספורט  26.12.17 - 20:02
תחילת כתבה

הפציעה של מאור בוזגלו תפסה אותו ואת מכבי חיפה בתזמון הכי גרוע. הקשר, שרק התאושש משיקום ארוך של למעלה מחצי שנה, קרע בפעם השלישית בקריירה והשניה תוך שמונה חודשים את הרצועה הצולבת וגמר את העונה.

"הפציעה לא פשוטה, אבל גם לא כזו שתשבור אותי", כתב מאור בוזגלו הערב (שלישי) ברשתות החברתיות. "אם יש כאלו שציפו שאני אכנע, מצטער להפריע לכם. אני כאן כדי לחזור וכדי שמכבי חיפה תעלה על המסלול גם אם כרגע אני לא אהיה על הדשא. היום אני ירוק יותר מתמיד".

נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, קיבל את הבשורה בזמן שנכח בטקס מצטייני השנה בספורט הישראלי ועוד לפני שקיבל פרס מפעל חיים ונראה מאוכזב במיוחד. לערוץ הספורט הוא סיפר: "יש לנו מזל ביש. הפציעה של מאור בוזגלו חמורה יותר משחשבו. דיברתי איתו והוא אמר לי שהוא עבר דברים קשים ושהוא לא מתכוון להרים ידיים". על מכבי חיפה בכלל אמר הנשיא: "אנחנו כבר מרגישים את השינוי במועדון. בהתנהלות, באימונים ואפילו במשחק האחרון ראו שלשחקנים יש יותר ביטחון. זה בדרך".

אחיו של מאור ושחקן בני יהודה, אלמוג בוזגלו, הגיב גם הוא: "אשתו של מאור והילדים פשוט התרסקו בבית. מאור בוזגלו זה השחקן הכי חזק שאני מכיר ואם חשבתם שהוא יוותר, יש לכם טעות גדולה. אני מבטיח שהוא יחזור ובגדול! אוהב אותך מאוד, יודע כמה אתה חזק ואנחנו איתך, מחזקים אותך ואוהבים מאוד".

הג'ודוקא, אורי ששון, המדליסט האולימפי מריו בשנה שעברה, סבל מפגיעה דומה ברצועה הצולבת והתייחס לפציעה של בוזגלו: "אחרי הזכייה במדליה האולימפית, עברתי פציעה קשה ברצועה הצולבת ונאלצתי לעבור שיקום של תשעה חודשים".

גם למאמן נבחרת ישראל בכדורסל, עודד קטש, יש ניסיון עם פציעות דומות: "ראיתי את הפציעה שלו וכאבתי את זה כמעט פיזית כמי שחווה פציעה מעט שונה. הוא גילה חוזק מנטלי בזה שהוא חזר ואני מאחל לו שזה לא יקרה שוב. שיילחם ושיהיה חזק בראש. שינסה את כל מה שצריך כדי לחזור. פעם שנייה? אפשר וצריך להתמודד עם זה. הוא קיבל מתנה מיוחדת (הכישרון) ונקווה שזו הפציעה האחרונה שלו".