הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

האסלביינק: "לא ידעתי שמאמני חיפה עקבו"

כוכב ק"ש סיפר: "חתום לשלוש שנים. לא יודע מה יקרה בקיץ"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.03.18 - 23:55

תגיות: ליגת העל

עירוני ק"ש השיגה הערב (ראשון) 0:3 חד וחלק על הפועל עכו. כוכב ההתמודדות היה נייג'ל האסלביינק שהוביל את קבוצתו לניצחון עם שער ושני בישולים, רגע לפני פתיחת הפלייאוף התחתון. ההולנדי, אחריו מכבי חיפה עוקבת ואף שלחה את מאמניה למשחק, הגיב להתעניינות מצד הירוקים עליה כבר פורסם בערוץ הספורט.

"לא ידעתי שהם היו פה. כל מאמן יכול לראות את המשחק. אולי הם רצו לראות אותנו לקראת המפגש מולם בפלייאוף, אני לא יודע". על המשחק עצמו אמר השחקן: "הייתה לי הופעה טובה. כבשנו שלושה שערים ושמרנו על שער נקי. אני משתמש במהירות ומנסה לברוח מכולם כדי שלא יתפסו אותי. אני חתום לשלוש שנים בק"ש. טוב לי פה ואני גאה לשחק פה. אני לא יודע מה יקרה בקיץ, אבל בינתיים אני פה".

המאמן חיים סילבס דיבר על השחקן: "אם היינו יכולים להביא אותו לכושר כמו של היום במשחקים הראשונים, אני מניח שהיינו אוספים יותר נקודות. הוא שובר שוויון. בפלייאוף ננסה לבנות פה תלכיד חזק ושנוכל לבנות עליו לעתיד".

מאמן עכו איציק טוויזר הגיב להפסד: "כספורטאים אנחנו חייבים להמשיך ולהאמין. כל עוד יש סיכוי נעשה את המקסימום. לא נרים ידיים. עם עובדות אי אפשר להתווכח, נמשיך לעבוד כל עוד יש לנו סיכוי. המשימה לא תהיה קלה. נלך לכל מגרש ונעשה את המקסימום עד סיום העונה".