הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בעכו מתפללים: "זקוקים לנס כדי לשרוד"

נועלת הטבלה 9 נק' מהקו האדום. ביקורת על סיסוקו ורייכרט

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.03.18 - 09:38

הפועל עכו בזבזה אמש (ראשון) הזדמנות פז לצמצם את הפער ממ.ס. אשדוד ומהקו האדום ל-6 נקודות בלבד לקראת הפלייאוף התחתון. עד ספיגת השער הראשון ב-3:0, נועלת הטבלה נראתה טוב יותר מק"ש, אך שתי פעולות חסרות אחריות חתמו את ההתמודדות - העבירה של מוחמדו סיסוקו על שון וייסמן בתוך הרחבה והכרטיס האדום לבן רייכרט. בקבוצה ביקרו את השניים וטענו כי מדובר בחוסר אחריות שהכריעה את ההתמודדות.

בעקבות ההפסד אמש, הפער מחוף המבטחים עומד עדיין על 9 נקודות, כשנותרו עוד 21 בקופה. האווירה בחדר ההלבשה הייתה קשה לאחר ההפסד, מספר שחקנים החליפו ביניהם האשמות. גורם בקבוצה אמר: "אנחנו זקוקים כעת לנס כדי לשרוד בליגה, המצב קשה מאוד". שחקן בקבוצה אמר: "המצב קטסטרופלי. להציג משחק הגנה נרפה כל כך במשחק על החיים שלנו, זה בלתי מתקבל על הדעת". שחקני הקבוצה ללא יוצא מן הכלל ספגו ביקורת על חוסר הלחימה שלהם.

גם אוהדי הפועל עכו לא נראו אופטימיים בסיום המשחק צעקו לשחקנים: "ביישתם את המועדון", "תורידו את החולצות" וקראו קריאות נגד דניאל סטאנצ'ו, ארז שושני (חבר הנהלה) ועוזר המאמן, דוד מרטן. כפי שזה נראה יש קרע עמוק בין קומץ אוהדי הפועל עכו לקבוצה שנלחמת על חייה בליגת העל. היום עכו לא תתאמן ותחל ביום שלישי את הכנותיה לפלייאוף התחתון.