בדרך לחוזה חדש: יעקב בוזגלו וחיפה ייפגשו

הצדדים ידונו בתנאים. הערכה: הקשר יחזור רק לקראת דצמבר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  11.04.18 - 09:12

תגיות: מכבי חיפה

תחילת כתבה

מאור בוזגלו בדרך לחוזה חדש במכבי חיפה. יעקב בוזגלו, אביו של הקשר שעובר שיקום אחרי הניתוח שעבר ברצועה הצולבת בברכו, ייפגש היום (רביעי) עם ראשי מכבי חיפה. מדובר בהתחלת השיחות ולא ברור לכמה זמן יהיה החוזה בין הצדדים. במכבי חיפה השקיעו מאות אלפי שקלים, לטענתם, בשיקומו של מי שהיה אמור להוביל את הקבוצה עד לפציעתו. במהלך השיחה היום צפויים הצדדים לדבר על מתווה החוזה מבחינה כספית ומתי יחזור השחקן לפעילות.

על פי ההערכות, בוזגלו אמור להיות כשיר אחרי משחקי גביע הטוטו ובקבוצה מרוצים מאוד מקצב ההתקדמות שלו. בחיפה מספרים שאחרי הניתוח שעבר לא מזמן בלונדון הובהר לו כי יוכל לחזור לאימונים מלאים באוגוסט אבל המנתח דורש חזרה מלאה למשחקים רק בתום שנה של פציעה, כלומר לקראת דצמבר.

בינתיים ישנן טענות מצד שחקנים על אורך האימונים של פרד רטן וכעס על כך שבחלק מהזמן הם לא יודעים מתי האימונים מסתיימים. רטן הסביר לא פעם כי הוא לא מאמין במנוחה במלון בין שני אימונים שדי סמוכים אחד לשני מבחינת שעות ולכן גם לא מסכים ששחקנים יעזבו את המתחם. על פי התכנון, במכבי חיפה יבנו קומפלקס עם חדרים כפי שנהוג היה בקבוצות של מו אלאך. אגב לאימון אתמול הגיעו נשיא המועדון, יעקב שחר, סגנו עוזי מור והמנכ"ל אסף בן דב ושידרו הרבה ביטחון.

רטן יחליט אם רועי קהת, שהוחלף במחצית ההפסד מול אשדוד, ימשיך לקבל את הקרדיט בהרכב, או ששלומי אזולאי יפתח על חשבונו. ארנסט מאבוקה יודח מה-11 אחרי הביקורת שהטיח בו המאמן בעקבות היכולת שלו במשחק הליגה האחרון. רז מאיר יוסט לעמדת המגן הימני כשעמרי בן הרוש או יונתן לוי יפתחו בצד השמאלי בהגנה.