קניקובסקי מתקרב לנתניה. ברק בדש יפרוש?

עכו הפחיתה מהסכום שדרשה, הצדדים משערים שהעסקה תיחתם. החלוץ צפוי להתמנות למנהל הקבוצה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.04.18 - 07:52
תחילת כתבה

התקרבות במו"מ למכירת גבי קניקובסקי למכבי נתניה. אחרי שהפועל עכו דרשה 1.5 מיליון שקלים, הקבוצה שצפויה לרדת לליגה הלאומית הפחיתה מהסכום, והצדדים מקווים כי ניתן יהיה להודיע על השלמת העסקה בזמן הקרוב.

קניקובסקי אמור להיות זה שייכנס לנעלים של דיא סבע, שיימכר לכל המרבה במחיר. סוכנים ישראלים קיבלו מנדט מהכובש המצטיין של נתניה להציע אותו לקבוצות ברוסיה, טורקיה וסין, ובמועדון מצפים להתפתחויות.

כמו כן, בעוד שישה ימים תפוג האופציה על טים הויבך מצד היהלומים. גורמים במועדון לא מרוצים מהתנהלות הבלם הגרמני וגם מהכושר שלו לאחרונה, ולכן נראה כי הצוות המקצועי לא ממהר להחתימו. בנוסף, הסכומים אותם מרוויח הויבך הם גבוהים יותר מהסכום אותו רוצה קרלוס קוויאר, שמסיים חוזה בק"ש ומיועד להגיע למועדון.

בנושא אחר, ברק בדש צפוי לפרוש בסיום העונה ולהתמנות למנהל הקבוצה. במועדון ממשיכים להשאיר שחקני עבר במערכת, ואחרי שרונן גבאי מונה למאמן קבוצת הנוער וישראל זביטי לסקאוט, כעת המטרה היא שבדש יישאר גם הוא. לקראת משחק הבית הבא מול מכבי ת"א ייתכן שייערך לו טקס. בנתניה דיברו על הרצינות והמקצועיות של בדש, שלמרות שלא זוכה לדקות משחק לאחרונה, הוא הראשון לחגוג עם חבריו את הניצחונות.