הפועל חדרה עקבה אחרי שחקנים ברומניה

באלור מוולונטרי מועמד. בשני: פגישה עם רשם העמותות

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  10.06.18 - 15:17

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

למרות חוסר הוודאות בנוגע לעתידה ערב הפגישה ברשם העמותות שאמורה לתת תשובות בנוגע לתקציב המועדון, נציגי הפועל חדרה יצאו לרומניה כדי לעקוב אחר שחקנים לחיזוק. יו"ר העולה החדשה, אורן גולן, ומנהל הקבוצה, איציק טפירו, צפו במשחק ההישרדות בין וולונטרי מהליגה הראשונה לשינדיה טרגווישה מהליגה השנייה ועקבו אחר בלם הראשונה, יונוט באלור בן ה-29, שזכה עם הקבוצה בגביע בעונה שעברה. באלור שיחק בעבר גם בוואסלוי וטרגו מורש.

שמות נוספים שעלו כמועמדים הם המגן השמאלי, בוגדאן בוקריצה (32) והחלוץ, אדריאן בלאן (28), שניהם מוולנטורי. גם קפטן שינדיה טרגווישה, כריסטיאן צ'רשז, נכנס לרשימה. הוא כבש העונה 15 שערים מעמדת הקשר.

מלבד החיזוק בקבוצה עוקבים אחר החלטת הפועל רעננה בנוגע לקיום משחקיה באצטדיון לויטה בכפר סבא, לאחר שאופציית הרצליה נפלה. אם רעננה תודיע למנהלת הליגה כי היא מעוניינת לקיים את משחקיה שם, תוכל חדרה להצהיר כי מגרשה הביתי הוא האצטדיון בנתניה. אם אופציית כפר סבא תיפול, צפויה חדרה לארח בסמי עופר.

בד בבד, בקבוצה תולים תקוות רבות בפגישה מחר עם רשם העמותות, שעד כה לא סיפק למועדון אישור לניהול תקין, מה שלא מאפשר לה לקבל תקציבים ממוסדות שונים. בחדרה התעודדו מכך שראש העירייה, צביקה גנדלמן, הועבר למעצר בית, כשהם מקווים שיוכל לסייע במאמצי הקבוצה להעמיד תקציב ראוי לליגת העל.