ברמן הציעה חצי מיליון יורו על שוער הנוער של חיפה

הגרמנים התרשמו משריף כיוף, ששיחק עם נבחרת הנערים באליפות אירופה האחרונה, אך הירוקים סירבו בטענה שבעתיד יימכר בסכום גבוה יותר. לחץ להשלים את עסקת עידן ורד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.07.18 - 14:06
תחילת כתבה

ורדר ברמן הגישה הצעה רשמית למכבי חיפה בסך חצי מיליון יורו עבור שריף כיוף, שוער קבוצת הנוער של המועדון. כיוף, שהציג יכולת טובה והשלים 90 דקות בכל משחקי נבחרת נערים א' באליפות אירופה האחרונה תחת המאמן גדי ברומר, נחשב לאחד הכישרונות הגדולים במחלקת הנוער והירוקים סירבו להצעת הגרמנים בטענה שהוא נחשב לפוטנציאל גדול וצפוי להימכר בסכומים גבוהים הרבה יותר בעתיד.

היום (ראשון) תחל הקבוצה מחנה אימונים סגור שייערך בכפר גלים בו יעבדו, מעבר לכושר הגופני, גם בנושא הטקטי. המאמן פרד רטן ממתין לשחקני חיזוק נוספים שיגיעו וטרם קיבל החלטה רשמית לגבי קאיו שקיבל תוכנית אירובית נוספת מיתר השחקנים אחרי שחזר מהפגרה עם משקל עודף. ניקיטה רוקביצה ועאיד חבשי, שקיבלו עוד מספר ימי מנוחה, ישובו להתאמן

במועדון לוחצים להשלים את צירופו מחדש של עידן ורד. נשיא הקבוצה יעקב שחר מוכן לשלם חצי מיליון יורו עבור הקשר של בית"ר ובשיחות סגורות הבהיר ורד כי היה רוצה לחזור לירוקים, גם בגלל המצב הלא ברור בבית וגן. שחקנים בחיפה, שנמצאים בקשר עם ורד, שמעו ממנו כי כרגע הוא לא יודע היכן העניינים עומדים. "ורד יהיה חיזוק משמעותי מאוד עבורנו", אמר גורם במועדון, "לצערנו זה לא תלוי רק בנו".

בשבוע הבא צפויה להתקיים מסיבת העיתונאים המסורתית לפתיחת העונה וייתכן שגם אימון הפתיחה אליו יוזמנו האוהדים. בחיפה מקווים לשחזר את כמות המנויים בעונה שעברה שעמדה על כ-17 אלף ומשוכנעים שהעובדה שמו אלאך לא פזיז בהחתמות מסמלת על רוח חדשה ונכונה במועדון.