חוזר לאדום. רשמית: עומר דמארי חתם בהפועל ת"א

הרכש הגדול של קובי רפואה יצטרף למחנה האימונים של הקבוצה. ירוויח 250 אלף יורו לעונה בחוזה לשנתיים, עם אופציה לעונה נוספת. גם הבלם, אדווינס גירדוואיניס, חתם

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  13.07.18 - 15:48
תחילת כתבה

הידיעה שכל אוהד הפועל ת"א חיכה לה הגיעה היום (שישי). עומר דמארי חוזר לאדום וחתם בהפועל ת"א לשלוש שנים בהן ירוויח 250 אלף יורו לעונה. השחקן, ששב לקדנציה שניה במדי הקבוצה לאחר שהגיע להבנות עם רד בול לייפציג על שחרורו, ייצא עמה למחנה האימונים ויהיה חלק מקמפיין החזרה שלה לליגת העל. כזכור,  הבוקר פרסמנו כי היו פערים קטנים בין הצדדים לפני שהשחקן הגיע למתחם חודורוב לפגישה עם האחים ניסנוב, שם נסגרו הקצוות.

דמארי בן ה-29 גדל במכבי פ"ת, אבל עשה את הפריצה הגדולה שלו בהפועל ת"א, אליה הצטרף ב-2011. הוא כבש 56 שערי ליגה בשלוש עונות לפני שהתחיל את ההרפתקה באירופה באוסטריה וינה. הוא עבר ברד בול לייפציג, רד בול זלצבורג וניו יורק רד בול לפני שחזר לארץ למכבי חיפה ב-2016, אבל לא שחזר את היכולת מהקדנציה הקודמת שלו בארץ. בהפועל ת"א מקווים שהמדים והקהל האדום יתנו לו את מה שהוא צריך כדי לעשות זאת.

אבל הפועל ת"א לא נעצרה בדמארי. הבלם הליטאי, אדבינס גירדוואיניס, חתם היום על חוזה לעונה אחת. אתמול הוא עבר בדיקות רפואיות ואף הגיע לחודורוב וערך אימון ריצה קל. בראשון ייצא עם חבריו החדשים למחנה אימונים בפולין.

בתוך כך, אוראל דגני ענה על שאלות של אוהדים בעמוד האינסטגרם שלו. בין היתר אמר הבלם, שישמש גם כקפטן: "הדרבי השנה יהיה אדום. החלום שלי הוא לשחק בחו"ל. אם הוא יתגשם, אני אשמח. אם לא, אז בארץ אני רוצה להישאר רק בהפועל ת"א".

לגבי אפשרות החזרה של דמארי אמר: "אני יותר מאשמח. עומר הוא גם חבר וגם חיזוק משמעותי לקבוצה". ציפיות? "להוביל את הפועל ת"א הכי גבוה שאפשר. לחזור לשחק בנבחרת. כל הזמן להשתפר".

הדפס