הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל לגלבאן: "תחזור להתאמן אם תתחייב לא לתבוע"

הקשר דורש לכבד את חוזהו. דמארי ישחק מול פאניוניוס?

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  19.07.18 - 11:52

בזמן שהפועל ת"א נמצאת במחנה אימונים בפולין, אנשי המועדון שנמצאים בארץ עדיין עוסקים בין היתר בסוגיית פדרו גלבאן. לקשר הארגנטינאי יש חוזה לעונה נוספת, אך הוא לא בתוכניות המקצועיות וכבר לא מתאמן עם הקבוצה. בעוד ראשי הפועל טוענים להסכם בע"פ לגבי התרת החוזה, גלבאן דורש לכבד את החוזה שנמצא ברשות לבקרת התקציבים.

כפי שפרסמנו כאן בשבוע שעבר, גלבאן מתכנן לתבוע את הפועל ת"א על הפרת החוזה, אך נציגו, עורך הדין אייל יפה, שלח אתמול שוב מכתב לקבוצה בניסיון אחרון למנוע את התביעה. עו"ד יפה טען כי המועדון פוגע בשחקן בכך שהוא לא מאפשר לו להתאמן ואף לא דואג לו לחידוש ויזת עבודה, ודרש כי הוא יוחזר לאימונים לאלתר ויקבל יחס של שחקן מן המניין. ולא - הוא יפנה להליכים משפטיים, לרבות במוסדות אופ"א ופיפ"א.

בתגובה נמסר לו כי המועדון עומד מאחורי ההסכם שבע"פ וגלבאן יוכל לחזור להתאמן עד שימצא קבוצה אחרת אם יחתום על מסמך שבו לא יתבע בעתיד את המועדון. דבר שכמובן לא מוסכם ע"י השחקן.

ובחזרה למחנה האימונים. איציק ושרון ניסנוב, שניים מהבעלים, צפויים להגיע בסוף השבוע למחנה. לאדומים נשארו עוד שני משחקי הכנה - מול פאניוניוס היוונית בשבת ומול אומוניה ניקוסיה ביום שני. קובי רפואה לא רוצה לסכן את עומר דמארי, שערך אימונים בודדים בלבד, ועל כן ההערכה היא שבמשחק בשבת הוא עשוי לקבל רק דקות ספורות.