מושך תשומת לב: גנואה מתעניינת בירדן שועה

האיטלקים במגעים עם בני יהודה. קוויאר כנראה לא יהיה בסגל מול הפועל ת"א

תומר לוי ושירי אלג'ם  19.10.18 - 07:55
תחילת כתבהבני יהודה מקווה לחזור מהפגרה עם אותו מומנטום איתו יצאה אליה, כשתפגוש מחר (שבת) את הפועל תל אביב. אלא שבינתיים, התצוגות המרשימות במשחקים האחרונים עוד עשויות "לעלות לה ביוקר" עם אחד הצעירים הכי מבטיחים שיש בליגה, ירדן שועה.

בנוסף לבית"ר ירושלים ומכבי תל אביב שכבר הוזכרו בהקשר של שועה, גם גנואה האיטלקית מגלה עניין בחלוץ בן ה-19, שהבקיע בינתיים שלושה שערי ליגה, מול מכבי חיפה והפועל רעננה (צמד), וכן שלושה גם בגביע הטוטו. הקבוצה מהסרייה A החלה במגעים עם הכתומים.

לגבי ההרכב של יוסי אבוקסיס מחר, קרלוס קוויאר לא ייכלל בו וכנראה גם לא יהיה בסגל בשל פציעה. מי שיתפוס את מקומו במערך שלושת הבלמים הוא דניאל פלשר.

מאוויס צ'יבוטה, שכבש בעצמו שלושה שערים בשני המשחקים האחרונים, אמר לקראת הדרבי הקטן של ת"א: "הייתי מעדיף שלא תהיה פגרה, אבל תמיד טוב שיש זמן לנוח קצת ולעבוד עוד יותר, אז זה בסדר. צריכים להמשיך לשחק את המשחק שלנו, נראה שרק הגענו בשבועות האחרונים וצריך להמשיך את זה, לבוא מפוקסים".
על הכושר של הכתומים הוסיף: "אני חושב שבני יהודה שראינו בתקופה האחרונה היא זו שנמשיך לראות, זה מה שאנחנו מקווים. אנחנו ממש לא פייבוריטים, אף פעם, באים לכל משחק כמו גמר. יוסי יודע מה צריך לעשות, יעביר לנו ונעשה את זה במשחק".

צ'יבוטה לא מתייחס לכושרו האישי כמו לשיפור הקבוצתי: "אני פחות מסתכל באופן אישי על מה אני עושה, אלא על הקבוצה ואיך אני יכול לעזור לה להתקדם. זהו, אני שמח על התקופה האחרונה. אין עליי לחץ, אין פה שחקן שיצטרך לשחק טוב כדי שהקבוצה תנצח. כולנו משחקים ורוצים לתת את מאת האחוזים. רואים שאף אחד לא מגיע לכאן ככוכב, כולנו עובדים ביחד. אין מישהו מעל הקבוצה".

הרכב משוער: אמיליוש זובאס, שי קונסטנטין, דניאל פלטשר, איציק עזוז, דן מורי, מתן בלטקסה, יובל אשכנזי, איסמעילה סורו, דולב חזיזה, מאוויס צ'יבוטה, ירדן שועה.