ב"ש הגיעה לסיכום עקרוני עם אוגו על חוזה לשנתיים

הניגרי הבהיר שיחתום רק אם לא ימצא בחלון ההעברות קבוצה שתשלם לו שכר גבוה יותר. כ-3,000 אוהדים אדומים יגיעו למשחק מול בית"ר י-ם. אריאל הרוש חולה ובספק למפגש

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  09.11.18 - 13:00
תחילת כתבה

הפועל באר שבע הסכימה לדרישה של ג'ון אוגו לחוזה לשנתיים נוספות. הטיוטה החדשה הוגשה לסוכנו של הקשר שענה שאם הוא לא ימצא בחלון ההעברות הקרוב קבוצה שתסכים לשלם לו יותר בתום חוזהו - יחתום על זה שהוצע לו בשורות האלופה. "הכדור בידיים שלו", אמרו במועדון.

למעשה, אוגו יהפוך בעונה הבאה לשחקן ישראלי מבחינת תשלומי מס. לכן, ההצעה הכספית שהוגשה לו נמוכה מזו שהרוויח העונה, אבל מצד שני הפועל ב"ש הסכימה להעניק לקשר הניגרי בן ה-31 חוזה לשנתיים. בכל מקרה, הניגרי יפתח במשחק בראשון נגד בית"ר ירושלים בטדי וייעדר מהמשחק הבא מול הפועל חדרה בגלל צהובים.

בהפועל ב"ש דרוכים מאוד לקראת המשחק מול בית"ר, ועל פי ההערכות יזכו לתמיכה מכ-3,000 אוהדים שיגיעו לטדי. ברק בכר ועוזרו עמיר נוסבאום הקרינו לשחקנים קטעי וידאו מהמשחק האחרון כשבבוקר התרכזו במשחק ההגנה ובאימון בערב במשחק ההתקפה. ההתלבטות היחידה של המאמן היא האם להמשיך עם חנן ממן בהרכב או לפתוח עם נייג'ל האסלביינק. כמו כן, אריאל הרוש חולה והוא בספק למפגש מול האקסית. אוהד לויטה יעלה במקומו, אם וכאשר.

בתוך כך, בבדיקה שעבר דור אלו, התברר שיצטרך להיעדר עוד תקופה מהמגרשים. עדיין לא ברור האם יוכל לחזור מיד בסיום הפגרה לאימונים מלאים, כשההערכה היא שהפציעה שלו התארכה מעבר לצפוי בגלל חזרתו המוקדמת לאימונים מלאים.