דריכות בחדרה: "גוטמן יחדיר טירוף בחיפה"

אביטן תירגל 3 בלמים לשבת. אבבה עשוי לערוך בכורה בהרכב

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  09.11.18 - 08:18
תחילת כתבה

הפועל חדרה תארח מחר (שבת) את מכבי חיפה באצטדיון בנתניה, שצפוי להיות מלא באוהדים אדומים וירוקים. בחדרה בטוחים שלא רק הקהל יגיע חם למשחק: "אלי גוטמן יחדיר בשחקני מכבי חיפה טירוף".

מאמן חדרה, ניסו אביטן, עשוי לשנות מערך ולפתוח עם שלושה בלמים, כפי ששיחק ב-30 הדקות האחרונות בהפסד לבני יהודה. כך גם תרגל במהלך השבוע. מקומו של דויד מתיאוס מובטח במרכז ההגנה, כשככל הנראה ירין פרץ יירד לספסל, יעקב אבבה ויונתן לוי יפתחו. שני הבלמים טרם עלו ב-11 של אביטן, הראשון בשל פציעה והשני מסיבות מקצועיות. אם אבבה יפתח, הוא ישמש כקפטן הקבוצה.

שחקן נוסף שעשוי לרדת לספסל הוא דובב גבאי, כשזהות מחליפו תיקבע ע"פי השיטה בה ישחק אביטן. שלושת המושאלים ממכבי חיפה, יונתן לוי, יהב גורפינקל ומוחמד אבו פאני נמצאים בתמונת ההרכב של חדרה.

היום יעביר הצוות המקצועי של חדרה אסיפת וידאו לקראת המשחק נגד הירוקים, כשברור להם שגוטמן יבצע לא מעט שינויים. ניסו אביטן אמר לשחקנים: "מכבי חיפה חיפה היא קבוצה מצוינת, אלי גוטמן יביא אנרגיות חדשות".

הרכב משוער: אוסטין אג'ידה, דיא לבאבידי, דויד מתיאוס, יעקב אבבה, יונתן לוי (אליאל פרץ), קווין טאפוקו, מוחמד אבו פאני, פרדי פלומיין, דובב גבאי (עוז פרץ) ולוסיו מרינאו.