הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יובל נעים מונה למאמן אשדוד עד סוף העונה

בצפו במאמן מעביר אימון ראשון: "יש הרבה עבודה לעשות". משחק הבכורה מול קרית שמונה

גיל לוין
גיל לוין  23.11.18 - 13:40

תגיות: יובל נעים

תחילת כתבה

אחרי משא ומתן ארוך זה קרה. יובל נעים מונה היום (שישי) כמאמנה החדש של מ.ס אשדוד עד לסיום העונה עם אופציה לעונה נוספת. מאמנה של אשקלון בעבר כבר העביר אימון ראשון לשחקנים ולמעשה מחליף בתפקיד את בלגויה מילבסקי שפוטר בתחילת השבוע שעבר בעקבות שרשרת התוצאות השליליות. אלי לוי ישמש כעוזר מאמן במקומו של משה אוחיון שכנראה יוסב לתפקיד אחר באקדמיה.

לאחר אימון הבכורה במועדון אמר נעים: ״אשדוד זה המקום אליו רציתי להגיע ואני מרוצה. יש הרבה עבודה לעשות ואני בטוח שעם העזרה של כולם נצליח להשיג את המטרות שלנו. אני יודע שהשחקנים פה מבינים מה נמצא על הפרק ומה אנחנו צריכים לעשות ואני מקווה מאד שנראה את זה כבר במשחק הקרוב מול קרית שמונה״.

נעים ביטל את אימון השבת ואמר לשחקנים: "יש פה שחקנים מוכשרים. אני אומר לכם שאתם לא מבינים כמה זה חשוב להשאיר את המועדון בליגה. אל תתנו לאחרים לקלקל. כל אלו שאומרים אשדוד יורדת בטוחה. אל תקשיבו לזה. אנו יוצאים לדרך חדשה. צריך יותר אגרסיביות. יש פה הרבה מוכשרים בקבוצה אבל זה לא מספיק. אני רוצה שהמועדון הזה יהיה חשוב לכם, אחרי המשפחה שלכם זה יהיה הדבר הבא. אל תחשבו שבחוץ אנשים מחכים, אף אחד לא מחכה".

אשדוד היא הקבוצה השמינית שמאמן נעים בליגת העל אחרי הפועל ר"ג, בני סכנין, הפועל פ"ת, בית"ר ירושלים, הפועל עכו והפועל אשקלון. בקדנציה האחרונה שלו אימן את אשקלון כמעט ארבע שנים עד שהתפטר בפברואר האחרון.

נעים, יחד עם עוזרו אלי לוי, ינסה להציל את אשדוד מירידת ליגה. הקבוצה מדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה עם 9 נקודות בלבד ולא ניצחה בשבעת המשחקים האחרונים שלה. משחקו הראשון של נעים על הקווים יהיה בשבת הבאה מול קרית שמונה באצטדיון הי"א.