בדרך החוצה? ארון אולנארה הגיע לטדי רק בדקה ה-30

חלוץ בית"ר ריצה עונש הרחקה מול נתניה, אבל היה אמור להתייצב יחד עם שאר השחקנים מוקדם יותר: "נראה שהוא עושה הכל כדי לעזוב". אכזבה גדולה מסילבסטרה ושמואל שיימן

תומר לוי
תומר לוי  06.12.18 - 07:00
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים רשמה אמש (רביעי) עוד תוצאה מאוד מאכזבת, אבל ארון אולנארה הצליח להאפיל על כך עם עוד פרשיה חמורה. החלוץ המאכזב איחר משמעותית למשחק מול מכבי נתניה ונצפה כשהוא נכנס לאצטדיון בסביבות הדקה ה-30. אמנם הוא לא היה אמור לשחק משום שריצה עונש השעיה, אבל מחויב להגיע לפני המשחק ולהתייצב בדיוק כמו שאר השחקנים שלא לקחו חלק בהתמודדות.

בהנהלת בית"ר היו המומים מכך שאולנארה איחר גם הפעם, מה שעשוי להתבטא בסיום דרכו בקבוצה, זאת למרות הרצון הטוב לתת לו צאנס. ההחלטה הסופית תהיה של משה חוגג בשיתוף שאר חברי ההנהלה וניר קלינגר. "זה פשוט נראה שהוא עושה הכל כדי לעזוב. אין לזה הסבר אחר", אמרו במועדון.

ואם זה לא מספיק, אולנארה קיבל חופשה מיוחדת בת שבוע אחרי המשחק מול הפועל באר שבע, כדי להביא את משפחתו מניגריה, זאת למרות שפספס משחק אימון שהיה זקוק לו כדי להיכנס לכושר. לתדהמת אנשי המועדון, החלוץ חזר ארצה ללא המשפחה.

לפני המשחק, חוגג וקלינגר שוחחו עם השחקנים כשהאחרון ביקש: "תנו את הדם במגרש, ותראו לכל האוהדים ולהנהלה שאכפת לכם מהמצב". אחרי ההתמודדות, חוגג כבר העדיף שלא לדבר כשבסביבתו אמר: "השחקנים נלחמו, אבל אנחנו ממשיכים לחטוף שערים קלים מדי".

אחרי הגול של נתניה החל חלק מהאוהדים לשרוק בוז ולקלל את השחקנים. "אנחנו מבינים את המחאה, אבל לחלק מאיתנו הקללות האלה משפיעות לרעה. לא לכולם יש חוסן מנטלי", אמרו השחקנים

בניגוד למשחקים הקודמים, קלינגר שמר את ההרכב קרוב לחזה, ולמרות שאור זהבי ידע כבר במלון שהוא פותח, חבריו גילו את ה-11 רק כשעתיים לפני המשחק וההפתעה הייתה גדולה. יעקב בריהון, שכבש בהפסד להפועל רעננה, התאכזב מכך שלא פתח, כמוהו גם טל כחילה שהודח מההרכב. עידן ורד צפוי לחזור להרכב מול הפועל תל אביב וגם אור אינברום בתמונה.

מלבד זאת, ישנה אכזבה גדולה מיאקוב סילבסטרה, שגם הוא לא נמצא בכושר טוב, ובכלל ישנה בעיית רצינית בבית"ר מבחינת החלק ההתקפי כשלושת החלוצים כבשו יחדיו שער אחד מתחילת השנה. לעומת זאת, איתמר ניצן במספר הצלות, לפני השער ואחריו, השאיר את בית"ר במשחק.

ומה הלאה? בבית"ר יחפשו מגן שמאלי, כשישנו חוסר שביעות רצון גדול משמואל שיימן ונטען במועדון שהוא לא מספק את הסחורה מתחילת השנה. בנוסף, הקבוצה מהבירה כבר בודקת מועמדים זרים לאיוש עמדת הבלם.