פלקושצ'נקו: "בתוך חודש אפשר להגיע לצמרת"

קשר הפועל חיפה מרוצה: "מימר נותן לי גב". ורמוט בספק לרעננה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  06.12.18 - 11:10
תחילת כתבה

שחקני הפועל חיפה ביקרו הבוקר (חמישי) בבית חולים כרמל במסגרת פעילות המועדון בקהילה. נציגי מחזיקת הגביע ביקרו במחלקת הילדים וחילקו למאושפזים סופגניות ומתנות. הילדים הנרגשים הודו על המחווה וחלקם צפויים ללוות את השחקנים במשחקי הבית לאחר החלמתם.

קשר הקבוצה, מקסים פלקושצ'נקו, שחתם אתמול על הארכת חוזהו אמר במסגרת הביקור: "לשחק ילדים זה הדבר הכי יפה בשבילנו בתור שחקנים, זה פשוט תענוג. מאחל לכולם בריאות וחג שמח". על היכולת הנפלאה שלו מול הפועל ב"ש: "הראנו כמה הקבוצה איכותית וכשרונית, ראו שאנחנו יכולים לכבוש בכל מצב. יש לנו מומנטום, למרות שלא היינו במיטבנו. היה חסר לנו קצת ביטחון ועכשיו אנחנו יוצאים לדרך חדשה. שידרגנו את עצמנו".

"אני בשיחות עם יואב תקופה ארוכה, שנינו רצינו לחתום על החוזה הזה", הוא התייחס להארכת החוזה. "זה ארך זמן, העיקר שהגענו להסכמה. אני בא להוכיח בכל משחק, נותן את הכי טוב שלי ולא חושב על סעיף השחרור שלי. מקווה שההתעסקות רק בכדורגל תיתן לי ביטחון. אני רוצה להמשיך את היכולת מהתקופה האחרונה, במיוחד ששרון (מימר) נותן לי גב. אנחנו רוצים להמשיך את הכדורגל שאנחנו משחקים, לצבור נקודות ולהתברג למעלה".

לא מעט דובר על שיתוף הפעולה בין הקשר לגילי ורמוט: "גילי הוא אחד השחקנים הטובים בארץ, אני לא חושב שהיכולת שלו אי פעם תפסק. הוא אחד השחקנים הכי טובים ששיחקתי איתם, מקווה שהוא יעזור לי ואני אעזור לו".

כמו לכל קבוצות ליגת העל, גם להפועל חיפה מצפה חודש עמוס במשחקים. "יש לנו חודש משוגע, שישה משחקי ליגה ומשחק אחד בגביע. אם נשחק את הכדורגל שאנחנו משחקים, ננצח את הפועל רעננה ונעשה רצף יפה. אנחנו יכולים להגיע לצמרת תוך חודש אחד", הסביר הקשר.

לאחר הביקור בביה"ח המשיכו השחקנים לאימון, ממנו נעדר ורמוט שנבדק בעקבות רגישות בשריר הירך האחורי. הקשר שהצטיין ופתח בשני המשחקים האחרונים, בספק למפגש נגד הפועל רעננה ביום ראשון. הבלם הרומני, גבריאל תמאש שנעדר מהמשחק נגד הפועל באר שבע, בשל צבירת כרטיסים צהובים, ישוב להרכב של שרון מימר.