קראמר: אני לא צריך להיות מודל לחיקוי

חלוץ חיפה: "הורים הם המחנכים, לא אני". גוטמן סייע בהכנה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.12.18 - 15:07
תחילת כתבה

בעוד קרנבל פרישתו מאימון של אלי גוטמן ממשיך להתנהל, במכבי חיפה מנסים להתמודד עם רעשי הרקע ולהתרכז בהכנות למשחק נגד עירוני ק"ש מחר. איתי מרדכי הוא הדמות המקצועית הבכירה במועדון כרגע, אך גוטמן מסייע בהכנות. המאמן שפרש מקיים שיחות עם הצוות המקצועי והשחקנים.

 שחקני מכבי חיפה מעריכים את אלי גוטמן, אך כל הסאגה יצרה בלבול בקרב השחקנים: "מצד אחד, הוא הודיע על פרישה, אך הוא ממשיך להיות איתנו. לא ברור אם הוא נשאר או עוזב?" במהלך מסיבת העיתונאים, פסל גוטמן את האפשרות שימונה למנהל מקצועי. יענקל'ה שחר והנהלת הירוקים רוצים לעבור את המשחק נגד עירוני ק"ש ורק לאחר מכן תתבצע הערכת מצב בעניין גוטמן.

במכבי חיפה מעוניינים לשמור על המומנטום ולייצר לראשונה רצף של שני ניצחונות. גורם במועדון אמר: "שני ניצחונות ואנחנו במקום המוביל לאירופה". במועדון היו שבעי רצון מחלקים רבים במשחק נגד סכנין וממה שלא, יש אמונה במרדכי שיצליח לתקן את הליקויים.

עדיין לא ברור מצבו של ניקיטה רוקאביצה, שפתח בהרכב במשחק האחרון, אך נפצע ולא בטוח שיישאר ב-11. סינטיהאו סלליך, שנכנס כמחליף הציג יכולת טובה, נמצא בתמונת ההרכב. גם הקשר הקמרוני, ג'ורג' מנדז'ק, צפוי לפתוח. מבחינת הקהל, בחיפה מקווים כי שעת המשחק המוקדמת ומזג האוויר הסוער לא יפגעו בכמות הצופים שאמורה להגיע לאצטדיון סמי עופר.

מיכיל קראמר לא צפוי לשחק גם במשחק מול עירוני קרית שמונה, אבל זה לא מונע ממנו לשלוח מסר שנוי במחלוקת דרך הרשתות החברתיות לאלו שמותחים עליו ביקורת. "אני לא מודל לחיקוי. לא משלמים לי כדי להיותא חד כזה. משלמים לי על מה שאני עושה על המגרש", קראמר כתב בפוסט, "הורים אמורים להיות דמויות חינוכיות. זה שאני מבקיע שערים, לא אומר שאני אמור להיות הדמות שתגדל את הילדים שלכם".

הדפס