אוגו יחזור, בכר העיר: "אתם לא אגרסיביים"

ב"ש ערכה אימון קל לפני סכנין. המאמן מתלבט לגבי המערך

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  07.12.18 - 13:05
תחילת כתבה

אין יותר מקום לטעות. כשהם במרחק של 12 נקודות מהפסגה, הפועל באר שבע תפגוש מחר (שבת) את בני סכנין במשחק בו כל תוצאה מלבד ניצחון לא באה בחשבון. אצל האלופה מדברים על המשחק הזה והמפגש הבא מול קריית שמונה כקריטיים לקראת ההמשחק.

היום בכר ערך אימון קל בלבד ולא תירגל הרכב או ערך אסיפה, כשההערכה היא שיבוצע שינוי אחד בהרכב כשג'ון אוגו, שהיה מוצהב במשחק הקודם, יחזור להרכב במקום אריק סאבו או מרוואן קבהא. הסלובקי התאושש מהכאבים בגב שהיו לו במשחק הקודם והתאמן רגיל, כשבכל מקרה הוא יהיה כשיר. מיחאי קורהוט עדיין לא כשיר ולא בסגל, כשנראה שברק בכר ימשיך לתפקד את חאתם אלחמיד ימשיך כמגן שמאלי.

אופציה נוספת שבכר שוקל היא לפתוח עם 3 בלמים כדי לעבות את החוליה האחורית, ואז חן עזרא יתופקד בצד השמאלי, בעקבות מכת החיסורים בעמדה זאת (קורהוט ואורן ביטון).  בכר ערך אתמול אסיפה לשחקני ההגנה והקישור והראה להם את 3 המשחקים האחרונים, בהם הקבוצה ספגה 8 שערים. המאמן ביקר את ההגנה ואמר שהיא לא מספיק אגרסיבית, כשהתקווה היא שמול סכנין יגיע השינוי.

ההרכב המשוער: אריאל הרוש, בן ביטון, לואי טאהא, שיר צדק, חאתם עאבד אלחמיד; אריק סאבו (מרוואן קבהא), ג'ון אוגו, מאור מליקסון, דיא סבע, נייג'ל האסלביינק ובן שהר.