סוער בהפועל ת"א: גוטליב התעמת עם אוהדים באימון

חשיפה: שחקנים הפרידו, משטרה נכחה. הבלם הודח מהסגל לחדרה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  14.12.18 - 13:42
תחילת כתבה

פרסום ראשון: מאז התקרית בעונת הירידה בה אדי גוטליב הסתכסך עם אוהדי הפועל ת"א, אלו נוהגים לקלל אותו כמעט בכל משחק. הבוקר (שישי) בשיאו של המצב הקשה של האחרונה בטבלה, הצדדים התעמתו פעם נוספת. כ-10 אוהדים הגיעו לאימון וקיללו את הבלם, שמצדו לא נותר חייב ופנה לעברם.

העימות כלל חילופי דברים בטונים גבוהים ויריקות, כשרק בהתערבות השחקנים הרוחות נרגעו. גוטליב חזר בהמשך להתאמן, כשברקע אותם אוהדים עדיין עמדו מעבר לגדר. בהמשך, ניידת משטרה הגיעה למקום כדי לשמור על הסדר. הבלם יעמוד לוועדת משמעת פנימית, כשבינתיים במועדון הדיחו אותו מהסגל לשבת.

פרשת גוטליב היא לא הסערה היחידה שהייתה באימון הבוקר של האדומים. רז שלמה הוצא מהאימון ע"י אופיר חיים ב-10 הדקות האחרונות עקב עבירת משמעת, אך הוא בכל מקרה ייכלל ב-18.

ויש גם משחק, הפועל ת"א תקווה לשכוח מחר את הסיבוב הראשון ולפתוח בטעם טוב את הסיבוב השני כשתארח את הפועל חדרה. במועדון לקחו קשה מאוד את ההפסד הצורם לבית"ר ירושלים ביום שני האחרון, ממנו הם מנסים להתאושש.

שחקנים בקבוצה העידו כי המצב הרוח ירוד במיוחד, כשבצוות המקצועי מנסים לעודד אותם. "הדרך הטובה ביותר להתאושש היא רק דרך ניצחון", אמרו במועדון.

מבחינה מקצועית, אוראל דגני ורמזי ספורי שריצו עונש הרחקה, צפויים לחזור להרכב. השאלה היא איזה חלק קדמי אופיר חיים יציב.

ההתלבטות היא האם לבצע שינוי ולעלות עם אמיר עגייב, שרבים הופתעו שלא שיחק מול הירושלמים, או שמא ייתן את הקרדיט לג'וזף גנדה יחד עם רועי זיקרי ועומר דמארי. קאיו, שסובב את הקרסול במשחק מול בית"ר, לא ייכלל בסגל.

הדפס