טרייד נרקח? קינדה לבית"ר תמורת כחילה ויעקב בריהון

אשדוד, שמחפשת חיזוק לקראת ינואר, בוחנת אפשרות לעסקה עם הירושלמים. הקשר, שמעוניין לעזוב, יקבל את מבוקשו והדרומיים ירוויחו את שני שחקני הספסל של קלינגר

גיל לוין
גיל לוין  16.12.18 - 13:54
תחילת כתבה

חלון ההעברות של ינואר קרב ובא ובמ.ס אשדוד, שנאבקת על מקומה בליגה, מבינים שנדרש חיזוק משמעותי. במקביל לחיפושיו של יובל נעים אחר בלם, קשר וחלוץ, נבדקת כעת גם האופציה לביצוע טרייד מסקרן עם בית"ר ירושלים.

באשדוד נבדקת האפשרות להעברתו של גדי קינדה, בתמורה ליעקב בריהון וטל כחילה מבית"ר. בינתיים, בסביבת השחקן המתאושש מהפציעה, מספרים שהוא מעוניין לעזוב את הקבוצה, אם לא בחלון ההעברות הקרוב אז בקיץ.

בינתיים, לקראת המשחק שייערך הערב (ראשון) מול בני יהודה, יובל נעים התלבט רבות בנוגע למערך איתו יפתח. במהלך האימון המסכם, בדק המאמן אפשרות לפתוח עם שני חלוצים ומרכז מעובה, כשהוא שוקל את החלפתו של יובל יעקובוביץ' בפיליפ קנזביץ' בקישור.

לבסוף, מסתמן שנעים יפתח במערך 4-3-3, כשאת החוד יאייש יוסיפ איבנצ'יץ' לצדם של רומיין הבראן ודין דוד. יובל יעקובוביץ' ימשיך לשתף פעולה עם בן רייכרט ודן ביטון בקישור וטום בן זקן, שריצה עונש השעיה במחזור האחרון בעקבות צבירת חמישה צהובים, יחזור להגנה. לאונרד אווסו ימתין בספסל.

הרכב משוער: יואב ג'ראפי; טום בן זקן, ניר ברדע, קרלו ברוצ'יץ', אביב סולומון; יובל יעקובוביץ', בן רייכרט, דן ביטון; דין דוד, רומאן הבראן, יוסיפ איבנצ'יץ'.