סטויקוביץ': בלי יעקב שחר, חיפה תרד לליגה הלאומית

שוער הירוקים בעבר התייחס למצב הקשה של האקסית: "שחקנים לא יודעים להתמודד עם לחץ". על הנשיא: "הבעיה היא האנשים מסביבו". על איביץ': "נחשב לכוכב גדול בסרביה"

תומר לוי
תומר לוי  19.12.18 - 09:33
תחילת כתבה

ולדימיר סטויקוביץ', שוער מכבי חיפה בעבר, הגיע השבוע לסמי עופר לצפות במשחק של האקסית שלו מול מכבי ת"א. הסרבי חזר עם כמה תובנות מעניינות והתייחס גם לבני ארצו המשחקים אצל הצהובים.

על המשחק אמר: "כבר במנהרה זה היה 0:2 למכבי ת"א. הם הגיעו עם יותר בטחון וניצחו בלי בעיות מיוחדות. זו הבעיה של מכבי חיפה, שלא יודעת להתמודד עם לחץ. בנוסף, לא לכל השחקנים יש מספיק איכות ללבוש את המדים הירוקים".

עוד מסטויקוביץ': "יעקב שחר עזר למכבי חיפה. לדעתי, בלעדיו הקבוצה תרד לליגת המשנה. הוא חשוב לחיפה. הבעיה היחידה היא האנשים מסביבו שמחליטים איזה שחקנים לצרף. אני שמח לראות את גיורא אנטמן חוזר להיות מאמן שוערים. הוא הסמל של מכבי חיפה".

על גיא חיימוב: "לשוער הזה יש ניסיון, הוא קרא את המצבים טוב, אבל הקבוצה סביבו חסרת בטחון. הוא שוער טוב וגם השוער הצעיר טוב (גלזר), אבל כשהקבוצה סביבך לא מספיק טובה, זו בעיה לשוער".

על אלכסה ווקאנוביץ' שמועמד להגיע בינואר לירוקים, אמר: "ווקאנוביץ' שחקן טוב. הוא משחק בקבוצה קטנה. הוא כבש שער יפה נגדי. יש לו איכות. צריך לראות איך הוא מתמודד בקבוצה גדולה".

ומה הוא חושב על מאמן מכבי ת"א? "ולדימיר איביץ' היה שחקן מצוין, כוכב גדול בסרביה. הוא שיחק בליגת האלופות עם פרטיזן. הוא מאמן טוב, מקצוען. הוא חי בשביל הכדורגל. הוא יעשה עבודה טובה בתל אביב. הוא אחד המאמנים הסרבים הטובים ביותר".

על פרדרג ראיקוביץ' אמר: "הוא מפגין יכולת טובה בליגה הישראלית, אבל בנבחרת הוא צריך להתמודד עם שוער אייבאר, מרקו דמיטרוביץ'. הוא צריך להמשיך להילחם אם הוא רוצה להיות השוער הראשון, אלא אם אני אחזור... אני מאחל לו הצלחה. הוא בחור טוב ושוער טוב".

סטויקוביץ' גם התייחס לשני שחקנים שנמצאים חזק בכותרות בימים האחרונים ובכלל. אלירן עטר הוא השחקן הכי טוב היום בליגה שלכם. ולגבי יוסי בניון, מדובר בשחקן הכי טוב שנולד בישראל".

הדפס