אינברום נדקר ברגלו, שני חשודים נעצרו

אירוע חמור באשדוד. שחקן בית"ר צפוי להשתחרר ברביעי

תומר לוי ויגאל גולדשטיין  01.01.19 - 19:45

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

תקרית חמורה התרחשה הבוקר (שלישי) באשדוד. אור אינברום, שחקנה של בית"ר ירושלים, נדקר בפלג גופו התחתון בסמוך לקניון בעיר ומצבו מוגדר קל. הקשר הובהל לבית החולים לאחר ששכנים הזעיקו את כוחות המשטרה וההצלה. משטרת ישראל הודיעה מספר שעות לאחר מכן כי עצרה שני חשודים במעשה ומחר צפויה לבקשת את הארכת מעצרם.

אינברום הועבר למחלקת טראומה בבית החולים, כששחקנים אחרים הגיעו לבקר אותו. במקביל, גם שוטרים הגיעו על מנת לבצע תשאול, של אינברום. האבחנה של הצוות הרפואי היא שמדובר בפציעה שטחית בלבד, ולכן הקשר לא גמר את העונה מבחינה פיזית ומחר (רביעי) הוא צפוי להשתחרר לביתו. ניר קלינגר סיפר לאחר שיצא מבית החולים: "הוא מרגיש טוב. יהיה בסדר".

אינברום טען בפני מקורביו כי לאחר שהוא חזר מבילוי התנפלו עליו מספר אנשים, התגרו בו ואחד מהם כנראה דקר אותו, אבל מעבר לזה הוא לא זוכר שום דבר. בנוסף הוא אמר שלאירוע אין קשר לבילוי ממנו הוא חזר. אינברום הרגיע את בני משפחתו ואמר להם שמצבו טוב, הרופאים יקבעו אם יישאר להשגחה.

בית"ר י-ם מסרה בתגובה: "קודם כל אנחנו מאחלים החלמה מהירה לאור אינברום, שמחים שהוא במצב טוב ומדובר בפציעה שטחית. מעבר לזה כל עניין הדקירה נמצא בחקירה משטרתית ועל כן אין מה להוסיף מעבר לזה, מאחלים לו שיחזור לשגרה כמה שיותר מהר לשדה המגרש וזה מבחינתנו עכשיו הכי חשוב לתת לו את זמן ההחלמה וגם למשטרה לטפל בנושא. אנחנו יודעים שהשחקן הותקף ומעבר לזה המשטרה מטפלת".

"הצעיר הגיע אלינו עם חבלה", סיפר פרופסור חיים ביטרמן, מנהל ביה"ח אסותא אשדוד, " הוא נפצע בצורה קלה ונמצא בהשגחה בלבד ולא זקוק להתערבות ניתוחית. קרוב לוודאי שהוא יישאר פה זמן קצר. מטיבה של השגחה, נקווה שלא יהיו התפתחויות שיצריכו טיפולים נוספים. מתוכנן אשפוז קצר מאוד. למיטב הערכתנו הפגיעה שלו לא מסכנת אותו מבחינה ספורטיבית, הוא יוכל לחזור לחזור לאימונים במהירות".