צפו במפגן התמיכה בפדרו גלבאן בשוק התקווה

עשרות אוהדי בני יהודה דרשו שהקבוצה תציל את השחקן מגירוש

תומר לוי
תומר לוי  01.01.19 - 20:53

תגיות: פדרו גלבאן

תחילת כתבה

פדרו גלבאן, אחד השחקנים האהובים והמוערכים שנחתו בישראל במאה הנוכחית, עומד בפני גירוש מישראל. ברגע האחרון נרתם אייל ברקוביץ' למשימה, החתים את הארגנטינאי בן ה-33 בראשון לציון מהליגה הלאומית, וגרם ללא מעט אנשים לשמוח יחד עם הקשר-חלוץ. אבל הסאגה טרם הסתיימה, ואוהדים רבים של בני יהודה מבינים זאת. היום (שלישי) עשרות מהם יצאו למפגן תמיכה בשוק התקווה, ודרשו מהמועדון להתערב.

גלבאן קיבל הארכה של 30 יום אחרי החתימה בראשל"צ, ואם אף אחד לא יעשה מעשה, הוא עדיין עלול להיות מגורש מישראל אחרי 10 שנים מופלאות בבני יהודה, מכבי פ"ת, הפועל אשקלון, הפועל ת"א והפועל מרמורק. בראיון שערך ב"שבת במגרש" תקף השחקן את אנשי בני יהודה בכך שלא הסדירו את הוויזה שלו והובילו אותו למצב שהוא מתחנן היום לעזרה של משרד הפנים.

"עברו עלי ימים קשים", סיפר גלבאן, "המשטרה באה אליי הביתה לדבר איתי ולקחת אותי לבן גוריון בגלל שהוויזה שלי נגמרה לפני שנה וחצי בערך. הם רצו לקחת אותי ואת משפחתי חזרה לארגנטינה. זה היה ב-24 לדצמבר בחג המולד. הבת שלי הקטנה רק בת 20 יום ובגלל זה אמרו שכל המשפחה תישאר בבית ורק אני אבוא איתם לבן גוריון כדי להסביר לי את הסיטואציה. קיבלתי מהם ארכה של 30 יום עד שאאלץ לעזוב את ישראל".