קלאודמיר חתם בהפועל. שייע יחזור כיועץ לבעלים?

הקשר סגר עד תום העונה, עם אופציה לעונה נוספת, וינסה לשקם את הקריירה שלו אחרי האכזבה בסכנין: "מקווה להחזיר את הקבוצה לצמרת". פייגנבוים יצטרף לצוות המקצועי?

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  08.01.19 - 11:57
תחילת כתבה

אחרי צירופו של נריוס ולאסקיס, הפועל ת"א רושמת עוד רכש בחלון ההעברות. האדומים החתימו היום (שלישי) את קלאודמיר פריירה מבני סכנין על חוזה עד סיום העונה עם אופציה להארכה בעונה נוספת. הברזילאי כבר החל להתאמן עם חבריו ואמור להיות בסגל של קובי רפואה לדרבי התל אביבי.

פריירה שחתם על החוזה באמצעות סוכנו איתן מזרחי אמר: ״אני מאוד שמח להגיע למועדון הענק הזה. חברים שלי סיפרו לי על המועדון ועל המסורת שלו, אני רוצה לעזור לקבוצה להגיע להישגים ולחזור לצמרת, שם מקומה. אעבוד קשה בשביל שזה יקרה ואני מאמין שהכל אפשרי עם הקהל האדיר שיש כאן".

הפועל היא התחנה השלישית של פריירה בליגת העל. אחרי ההצלחה הגדולה בבית"ר ירושלים, בה שיחק 4 שנים, הגיע בקיץ לבני סכנין אבל מיעט לשחק והיה אחת האכזבות הגדולות בדוחא. כעת הוא ינסה לשקם את הקריירה שלו בגיל 34 במקום חדש.

 

לאחר החתמת פריירה, הפועל ממשיכה בכוונות שלה להתחזק עד סיום חלון ההעברות. שני השמות החמים שקובי רפואה מעוניין לצרפם הם חן עזרא וחנן ממן, שאינם מרוצים ממעמדם בהפועל ב"ש.

למרות רצונו של רפואה להחזיר את נמרוד קוסטיקה, ששימש כעוזרו בשנים האחרונות, החליטו בהנהלת הקבוצה להשאיר את דן רומן כעוזר מאמן.

שייע פייגנבוים, גדול מבקיעי הפועל ת"א בכל הזמנים, נפגש אתמול עם הנהלת הקבוצה והוא עשוי להצטרף לאדומים כיועץ לבעלים. חלוץ ומאמן העבר נחשב לסמל במועדון ואחד הדמויות האהובות ביותר על האוהדים.