הערכה: חוגג כבר העביר את הכסף על אלמוג

כפי שפורסם בערוץ הספורט, חלוץ מכבי ת"א מתקרב לבית"ר

תומר לוי
תומר לוי  11.01.19 - 10:31
תחילת כתבה

השיחות בין בית"ר ירושלים ונציגיו של חלוץ מכבי ת"א, אילון אלמוג, יימשכו היום (שישי) לאחר שלא הגיעו לכדי עסקה אתמול. על פי המתווה, המועדון הירושלמי ירכוש 50 אחוז מכרטיסו של השחקן בשל העלויות הגבוהות של כרטיסו, כמיליון וחצי יורו.

הכסף שייכנס אמור לשמש את מכבי ת"א כדי לרכוש חלוץ בחלון ההעברות, שכן תקנות הפייר-פליי הפיננסי ימנעו זאת אם לא יזרום כסף לקופת הקבוצה. זו אחת הסיבות לכך שהצהובים לא התנגדו למעבר. אלמוג היה אמור לעבור בהשאלה לחדרה תחילה, אך ההעברה הזו הוקפאה לאחר שבית"ר ירושלים נכנסה לתמונה.

אגב, העל פי ההערכה, חוגג העביר כבר לבקרה התקציבית את הכסף עבור אלמוג, ולא רק עבור יוסי בניון ופרדי פלומן. רק בעיה טכנית כרגע מונעת רישומם של שני האחרונים ובקבוצה מקווים שהיא תוסדר עד יום ראשון בצהריים. בד בבד, בבית"ר יציעו חוזים חדשים למיקי סירושטיין ולאור זהבי. אם לא יימכר, גם לטל כחילה יוצע להאריך את חוזהו.

ויש גם משחק. ביום ראשון תארח בית"ר ירושלים את עירוני קרית שמונה במטרה לצבור נקודות שירחיקו אותה מאזור המסוכן. פלומן עשוי לפתוח על חשבון אפונסו טיירה, אם יעבור בבקרה, כאשר עידן ורד יפתח מתחת לחלוץ.

הדפס