שישה בעקבות אחד

עוד לפני ההודעה הרשמית, הכסף שהועבר למכבי פ"ת בעסקת העברתו של מנור סולומון לשחטאר דונייצק כבר עבד ומתחם האימונים עבר שיפוץ. איך הוא יתחלק? הפרטים בפנים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  11.01.19 - 11:24
תחילת כתבה

שישה מיליון יורו עבור 80 אחוזים מהכרטיס של מנור סולומון. זו גולת הכותרת באחת מהעסקאות הגדולות שנעשו בכדורגל הישראלי. אז איך הסכום העצום הזה מתחלק ומה התכניות של מכבי פ"ת?

אבי לוזון, האיש החזק בקבוצה, הבטיח לשחקן חצי מיליון יורו מכל סכום העברה שיגיע. עוד חצי מיליון יועבר לסוכנים של השחקן, גלעד קצב, שלומי בן עזרא ועידן כסיף. לפי חשבון פשוט: קופת מכבי פ"ת תועשר בחמישה מיליון יורו, כאשר מיליון יורו יוקדשו להשקעה במחלקת הנוער ובתשתיות השונות.

כבר אתמול החלו בהחלפת התאורה במגרשי האימונים מתאורה של פנסים למנורות לד. ארבעה מיליון מהעסקה יוקצו לקבוצה הבוגרת, לחיזוק העונה הנוכחית ולשתי העונות הבאות.

המטרה של לוזון היא לצרף בחלון העברות הקרוב שלושה-ארבעה שחקנים לפחות. חלוץ זר במקומו של חביב חביבו, שגמר את העונה בגלל פציעה ועוד שחקנים בחלק הקדמי.  בגזרת הישראלים, ימתינו במכבי פ"ת לשחרורים מהקבוצות הגדולות, כמו מכבי חיפה.

בינתיים, בלי סולומון ואלישע לוי שפוטר, המלאבסים ינסו לצאת מחר מהתקופה הרעה שבה הם נמצאים כשיתארחו אצל הפועל חיפה במשחק הבכורה של מוראד מגמאדוב על הקווים.

ההרכב המשוער: יוסי גינזבורג, עיסא סיסוקו, עומר דנינו, תומאש סיבוק, עידן אהדנני, גל שיש, רומריו פירס, איתי טאקו, גידי קניוק, לידור כהן, תאי בריבו.